Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life Slovakia

IT tester automatizovaného testovania - študent

MěstoRemote

FormaPart-time

Platod 7 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno28.02.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

• Samostatné vykonávanie automatizovaných testov na základe podkladov od kolegov • zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov
• Práca so skriptami (Shell, Windows Script)
• Príprava testovacieho prostredia
• Práca v menšom medzinárodnom tíme
• Používané technológie a nástroje:
MS Teams, MS Outlook, Office 365
JIRA, Zephyr Scale
SQL Developer
Selenium

Požadavky

• Študent vysokej školy
• Analytické a logické myslenie, samostatnosť a precíznosť
• Nemecký jazyk na úrovni B2 (alebo vyššie)
• Skúsenosť s testovaním (manuálnym alebo automatizovaným) a SQL vítaná, ale nie je podmienkou
• Očakávaný počet odpracovaných hodín je 80h/ mesačne
• Práca minimálne trikrát do týždňa

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top