Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

msg life Slovakia

Project Manager / Manažér Kvality

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3200 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno20.07.2023

IT spoločnosť msg life Slovakia pôsobí v oblasti vývoja aplikácií, softvéru na mieru a IT poradenstva už viac ako 20 rokov. Firma patrí do nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorej informačné systémy využívajú poprední klienti v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Slovenskú pobočku tvorí viac ako 250 zamestnancov a neustále sa rozrastá. Firma ponúka voľné pracovné miesta pre vývoj a testovanie softvéru, ale aj pre oblasť poistnej matematiky či aktuárstva. Nechýba nadštandardné odmeňovanie zamestnancov, flexibilný pracovný čas, Home Office ani vzdelávanie zamestnancov.

Náplň práce

• Preberieš zodpovednosť za tvorbu a ďalší rozvoj nástrojov a metodík projektového prístupu (klasického i agilného) pri riadení softvérových projektov v našej spoločnosti a pri tvorbe ponúk pre zákazníkov vrátane návrhu zmlúv.
• Budeš podporou pre ostatných projektových manažérov pri tvorbe ponúk pre zákazníkov, vedení ich projektov alebo iniciovaní zákazníckych projektov so zameraním na dodržiavanie nástrojov a metód klasického alebo agilného projektového prístupu.
• Realizácia auditov a reviews v našich zákazníckych projektoch, vrátane riadenia a kontroly zavádzania zmien.
• Budeš zodpovedný za manažment kvality pri uplatňovaní zvoleného projektového prístupu (klasického i agilného) v zákazníckych projektoch a budeš sa podieľať na ďalšom rozvoji metód samotného procesu riadenia kvality našich zákazníckych projektov.
• Medzi tvoje úlohy bude patriť aj neustále zlepšovanie zavedených procesov projektového prístupu (klasický a agilný) pre zákaznícke projekty v spolupráci s kolegami z rôznych oborov.

Požadavky

• Minimálne 5 rokov pracovných skúseností s vedením zákazníckych softvérových projektov. Výhodou sú skúsenosti s plánovaním, monitorovaním, koordináciou a kontrolou viacerých zákazníckych projektov súčasne.
• Znalosti a pracovné skúsenosti v oblasti manažmentu kvality a auditu procesov vývoja softvéru so zameraním na analýzu, definovanie, optimalizáciu a zavádzanie (business) procesov, ako aj s následným riadením zavádzania zmien.
• Znalosti procesov, produktov a technológií v odvetví poisťovníctva (životné poistenie, zdravotné poistenie, P&C) sú výhodou.
• Znalosť bežných foriem zmlúv a ekonomických aspektov zákazníckych projektov.
• Skúsenosť so zastrešovaním životného cyklu vývoja sw (SDLC)
• Skúsenosť s agilnou aj waterfall metodikou riadenia vývoja sw výhodou
• Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I., prípadne II. stupňa
• Veľmi dobrá znalosť excelu a Office 365
• Výborná úroveň nemeckého jazyka (C1) + anglický jazyk (úroveň aspoň B1)
• Konštruktívne, pragmatické a na riešenie orientované myslenie a konanie
• Presvedčivé vystupovanie, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť pracovať pod tlakom
• Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
• Ochota cestovať do nemecky hovoriacich krajín

Nabízíme

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top