Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Muehlbauer Technologies

Java software developer (vhodné pre absolventov)

MěstoNitra

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno25.03.2024

Spoločnosť Mühlbauer Group bola založená v roku 1981, s hlavným sídlom v Nemecku. Postupom času sa rozrástla o mnoho dcérskych spoločností po celom svete. Najväčšia z týchto dcérskych spoločností sa nachádza v Nitre, kde pracuje 700 úžasných zamestnancov vrátane študentov univerzít a stredných škôl v rámci odbornej prípravy. Spoločnosť Mühlbauer je dynamická technologická spoločnosť, ktorá s veľkým úspechom pôsobí vo viacerých odvetviach vrátane výroby čipových kariet, technológie RFID, e-mobility, batériovej technológie, flexibilnej solárnej a flexibilnej elektroniky. Sme hrdí na to, že sme lídrom v tomto odvetví a poskytujeme celý rad nástrojov, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na vytváranie bezpečných preukazov totožnosti, elektronických pasov, kontaktných a bezkontaktných čipových kariet a iných metód autentifikácie.

Náplň práce

Hľadáme šikovných JAVA programátorov na podporu nášho tímu. Budeš tu pracovať na projektoch zameranych na BIG DATA v automatizácií.

A čo Ťa čaká na pozícii JAVA software developera ?

  • Samostatný pokročilý vývoj SW v zadanom projekte pomocou JAVA EE ( hibernate,CDI, EJB)
  • Práca s aplikačným serverom wildfly, na niektoré veci budeš využívať TomCat
  • Ide hlavne o webové riešenia (systémy na báze tenkého klienta)
  • Podieľaš sa na prioritizácii požiadaviek a poskytovanie informácií zákazníkovi

Požadavky

Si pre nás ideálny na túto pozíciu ak :

  • Máš skúsenosti s JAVA EE (ideálne s jpa, hibernate, CDI, EJB)
  • Ovládaš Anglický jazyk na úrovni B2
  • Ovládaš základy SQL
  • Ak máš vzdelanie I.,II.,alebo III. stupňa

Nabízíme

  • Extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5,10€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Sme Bike Friendly firma - k dispozícii máš sprchu, chránený priestor na bicykle a taktiež zľavu v partnerskej firme Vedora na kúpu nových bicyklov a e-bikeov

Články z magazínu

Zobrazit všechny