Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MullenLowe GGK

Account Assistant / Executive

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno05.11.2023

MullenLowe je sieť kreatívnych agentúr venujúcich sa integrovanej marketingovej komunikácii. Každá z nich má silnú podnikateľskú históriu a ochotu prijímať výzvy. Sieť pôsobí v 65 krajinách po celom svete. MullenLowe GGK Bratislava je full-servisová reklamná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, stabilne v TOP 10 rebríčka KRAS.

Veríme, že dokážeme dať dohromady tých najlepších ľudí, aby kládli správne otázky, pochopili kľúčové problémy a následne uviedli do praxe High Value Ideas, ktoré menia biznis našich klientov.

Viac o nás, našich prácach a klientoch: www.mullenloweggk.sk/ alebo na facebook.com/MullenLoweGGK

Náplň práce

Práca pod dohľadom account managera a podľa jeho pokynov:

  • aktívna komunikácia s pridelenými klientmi a budovanie dlhodobých vzťahov,
  • príprava podkladov na zostavovanie rozpočtov,
  • zostavovanie rozpočtov,
  • návrh, plánovanie a koordinácia projektov v súlade so schváleným rozpočtom,
  • spolupráca s internými oddeleniami agentúry – zadávanie projektov alebo jeho častí interným oddeleniam agentúry – kreatívne odd., account odd., DTP, stratég, produkcia, média, ekonomické odd., sekretariát,
  • spolupráca s externými partnermi – dodávateľmi – zadávanie projektov alebo jeho častí dodávateľom – sprostredkovane (cez odd. produkcie) alebo priamo,
  • stráženie termínov a kontrola výstupov agentúry na klienta,
  • prezentovanie alebo participácia na prezentácii návrhov klientovi,
  • sledovanie, vyhodnocovanie projektov, reporting,
  • spracovanie dodávateľských faktúr,
  • príprava podkladov pre fakturáciu, vyúčtovanie projektov, report finančných ukazovateľov,
  • samostatný manažment menších pridelených projektov.

Požadavky

  • Organizačné schopnosti, pokročilý time management
  • Samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
  • Zodpovednosť a precíznosť
  • Komunikatívnosť
  • Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie

Nabízíme

Články z magazínu

Zobrazit všechny