Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

MUZIKER

Marketing Technology Specialist

MěstoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno18.05.2022

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov, chovateľov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 13 predajní s rôznym sortimentom, náš eshop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Život ide ďalej, tovaru pribúda a my stále nemáme dosť. Preto MUZIKER rozvíjame najviac ako vieme po všetkých stránkach.
Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamošov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť.
Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis s motivačným listom, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Náplň práce

Do nášho produktového tímu hľadáme odborníka na integrácie a ladenie online marketingových nástrojov. Hľadáme človeka so skúsenosťami na reálnych projektoch, ideálne v ecommerce.

Tvoje každodenné úlohy:
✔️ správa tagov a triggerov v Google tag manageri naprieč 26 doménami,
✔️ úprava analytických tracking kódov (v súlade s GDPR) - UA, GA4, Exponea a pod.,
✔️ správa konverzných kódov - UA, GA4, FB, Heureka a pod.,
✔️ správa GA, Exponea eventov,
✔️ kontrola funkčnosti všetkých integrácií,
✔️ optimalizácia výkonu skriptov tretích strán,
✔️ spolupráca s marketingovým a data science tímom,
✔️ spolupráca s tímom frontend vývojárov.

Danú pracovnú pozíciu je možné vykonávať full remote a to na plný alebo skrátený úväzok. Ak by si však chcel zájsť do office, nájdeš nás v Bratislave na Drieňovej 1/H.

Požadavky

Ak chceš byť náš nový kolega, očakávame, že budeš mať:

  • pokročilú znalosť Google Tag manager,
  • pokročilú znalosť analytických nástrojov ako Google Analytics, Exponea a ich technického pozadia,
  • mierne pokročilú znalosť Javascriptu,
  • základnú schopnosť prehľadávať a pochopiť Ruby on Rails kód.

Výhodou je skúsenosť s:

  • onsite SEO,
  • ladením front-end výkonu (core web vitals).

Nabízíme

  • zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
  • teambuildingové aktivity (MUZIKER raňajky, súťaže, možnosť zapojenia do dobrovoľníctva, spoločné výlety, koncerty, párty...)
  • karta MULTISPORT
  • 2x do týždňa prichádza do nášho office tréner - môžeš sa pridať ku skupinovému cvičeniu
  • vernostné a rodinné odmeny (finančný bonus pri životnom jubileu, narodení dieťatka či svadbe)
  • bonus za odporúčanie nových kolegov
  • stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu
  • firemná knižnica
  • vzdelávacie aktivity

Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office, čo v praxi znamená nasledovné:

  • môžeš si zahrať na všetky nástroje, ktoré v office uvidíš,
  • kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
  • ak sa ti nebude chcieť sedieť, môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci sa ponaťahuj pri Štrkovci, zabehaj si alebo si daj langoš,
  • ak máš nejaký super nápad, povedz nám ho a možno práve tvoj nápad pomôže všetkým kolegom,
  • kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
  • sme pet friendly, takže ak máš psa a nie je to vyslovene Baskervill, môžeš si ho vodiť do officu,
  • dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
  • v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pár orosených. ❤️

Články z magazínu

Zobrazit všechny