Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Nadácia Zastavme korupciu

Communication Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno30.05.2023

Náplň práce

Správa sociálnych sietí:

  • tvorba postov (textových, grafických aj videopostov)
  • promovanie postov
  • moderovanie diskusií a správa inboxu

Copywriting – tvorba textov pre:

  • newsletter
  • tlačové správy
  • video výstupy
  • prezentácie na rôzne účely
  • Web

Spolupráca pri príprave kampaní

  • asignácia 2% z daní
  • promo nadačných projektov a aktivít
  • snahy o legislatívne zmeny

Ďalšie činnosti podľa dohody

Požadavky

Hľadáme samostatného, kreatívneho človeka so záujmom o verejné dianie a schopnosťou podať zložité informácie jednoducho.

Čo vyžadujeme:

  • kvalitný písomný prejav, komunikačné zručnosti a skúsenosti
  • kreatívne myslenie (zmysel pre humor je plusom)
  • základná orientácia v témach verejného diania, fungovania štátnych inštitúcií, protikorupčných témach
  • cit pre dizajn
  • bezúhonnosť, čestnosť aj v súkromnom živote
  • znalosť anglického jazyku na úrovni B2
  • aspoň 1 rok relevantnej praxe
  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa

Nástroje využívané pri práci:
(skúsenosti s nimi sú výhodou, nie podmienkou)

  • Canva (grafika)
  • Animoto (tvorba videí)
  • Filmora (editovanie videí)