Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

NEBBIA

Front-end Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 2700 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno28.02.2023

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. - celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní (Praha, Bratislava) aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Náplň práce

Náš NEBBIA developerský tím opäť rozširujeme a tentokrát o osobu so silným dizajnovým cítením, záujmom o najnovšie webdizajn trendy, ktorej záleží na kontinuálnom zlepšovaní, raste a nachádzaní riešení. Osobu schopnú sa na veci pozrieť z pohľadu koncového užívateľa a presahmi na performance nástroje (Hotjar, GTM).

Ako Frontenďák sa pridáš do remote tímu seniorných vývojárov a PO na čele s tech leadom a leadrom oddelenia, ktorých bavia výzvy, spája chuť tvoriť čistý kód a hlavne budovať produkt www.nebbia.fitness. Background tohto e-commerce riešenia neplní len biznisovú funkciu, ale denne slúži kolegom naprieč celou firmou NEBBIA.

Svoju geniálnosť preukážeš najmä tu:

napájanie HTML šablóny aktuálneho redizajnu na back-end (za asistencie back-end programátorov)
príprava emailových šablón
tvorba dynamických statických stránok
asistencia performance marketingu pri práci v GTM

Bez čoho sa nezaobídeš:

HTML a CSS (ideálne znalosť Tailwind alebo iného CSS preprocessoru)
znalosť PHP (využívame frameworky YII, Symfony a Nette)
znalosť Mailchimp a GTM vítaná
znalosť JavaScriptu - základy čistého JS.
Znalosť React/Vue.js vitaná

Si na konci pracovnej ponuky, tak ešte mrkni náš team alebo viac info o spoločnosti na: https://nebbia.fitness/sk/b/team
alebo https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/nebbia

Tešíme sa na stretnutie prípadne videomeet ! ;-)

Požadavky

logické myslenie
záujem o e-commerce a web dizajn
chuť neustále zlepšovať kód a učiť sa nové veci a technológie
schopnosť samostatne a iniciatívne riešiť programátorské problémy a výzvy
všeobecný prehľad vo web technológiách
flexibilita pri riešení operatívnych zadaní
komunikatívnosť, tímovosť

Prax na pozícii/v oblasti
frontend developer

Počet rokov praxe
3

Nabízíme

  • flexibilný pracovný čas a time management
  • home office (full remote, alebo hybrid podľa dohody)
  • 300 EUR k výplate za odporúčanie ďalšieho šikovného developera
  • 2 sick days v roku
  • podpora relokácie v prípade, že by si bol/a full-time inhouse
  • ak máš v merku nejaký zaujímavý kurz / workshop, radi ťa doňho zapojíme,
  • MULTISPORT karta je už štandard
  • zľavy na NEBBIA produkty

v ZA office:

  • vlastná CAFETERIA - s budget-om na nápoje a snacks, rôzne vitamínové bomby, kvalitná káva, fit tyčinky, pudingy, panini na grille a pod.
  • CHILL zone s knižnicou, s budget-om na nákup odbornej literatúry
  • LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, workshopy

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top