Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

NEHERA

BACK OFFICE MANAGER

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno02.06.2023

NEHERA is an independent Slovak brand that revived the heritage of the famous Czechoslovak brand that flourished in the 1930s and made history worldwide in the integration of design, production and retail. Relying on creativity and innovation to create exceptional fashion that remains elegant regardless of the evanescent trends. In a fashion world obsessed with MORE, NEHERA uncovers the beauty in LESS.

Náplň práce

• Agenda súvisiaca s prevádzkou firmy (priestory, zmluvy, zásobovanie) a denná starostlivosť o prevádzku, pošta
• Agenda kuriérskych a špedičných firiem – zmluvné vzťahy, naceňovanie a objednávanie dopravy do a zo zahraničia, colné konania, vnútroštátne kuriérske služby
• Back office manažment – správa kalendára, organizácia stretnutí, návštev, služobných ciest, ubytovaní, leteniek a podobne
• Firemné databázy a evidencie (príprava podkladov pre ostatné oddelenia, kompletizácia a archivácia dokumentov, vytváranie a spravovanie databáz, vyhľadávanie informácií na internete)
• Organizovanie a zabezpečenie interných firemných akcií
• Starostlivosť o prevádzku skladových priestorov a spravovanie Archívu obchodných vzoriek

Vaše životopisy posielajte mailom na [email protected], do predmetu uvedte "back office manager"
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o uvedenú pozíciu. V prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za Vaše pochopenie ďakujeme.

Požadavky

Požadujeme:
• Výbornú angličtinu – slovom aj písmom
• Pokročilé počítačové zručnosti – office s dôrazom na excel, word, outlook
• Organizačné zručnosti, systematickosť a poriadkumilovnosť
• Reprezentatívne vystupovanie a veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Základné znalosti o náležitostiach faktúr a finančných pojmoch (dátum vystavenia, zdaniteľné plnenie, DPH atď.)
• Ochotu pre spoluprácu – pomoc oddeleniam, ktoré to budú potrebovať

Nabízíme

Ponúkame:
pestrú (nie monotónnu) prácu pre renomovanú módnu značku
ohodnotenie podľa skúseností a práce
prácu v mladom, dynamickom, medzinárodnom tíme
kreatívne prostredie fashion priemyslu
možnosť naučiť sa nové veci a rásť spolu s prestížnou fashion značkou
príjemné pracovné prostredie v historickej budove v centre Bratislavy
nápoje (káva, čaj voda) a ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami
lektora angličtiny priamo vo firme

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top