Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

OKTAGON MMA

Asistent pre správu a archiváciu dát

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1600 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno07.08.2023

OKTAGON MMA. Sme tím cca 90 profesionálov a kreatívcov, ktorí pod vedením Ondřeja Novotného a Pavla Nerudu vybudovali za neuveriteľných sedem rokov najväčšiu športovú organizáciu v Českej a Slovenskej republike.

Náplň práce

  • Vytváranie systému označovania materiálov tak, aby bol akýkoľvek obsah dostupný a dohľadateľný pre všetkých,
  • zhromažďovanie dát a starostlivosť o dáta,
  • zásobovanie všetkých strihačov a ľudí, ktorí potrebujú konkrétne materiály,
  • komunikácia so všetkými krajinami.

Požadavky

  • Manuálne a technické PC zručnosti,
  • znalosť audiovizuálnych zariadení a elektroniky je výhodou,
  • systematickosť, dochvíľnosť a schopnosť plánovať,
  • príjemné vystupovanie, pracovitosť a dôslednosť.

Nabízíme

  • Stáť pri zrode nových projektov najrýchlejšie rastúcej organizácie MMA v Európe a športového fenoménu,
  • zažiť silu lídra československého trhu a lovebrandu, ktorý búra hranice a vysiela do viac ako 100 krajín,
  • byť súčasťou tímu ľudí, ktorí milujú to, čo robia,
  • možnosť pracovať čiastočne na diaľku/doma,
  • rozpočet na školenia a osobný rozvoj,
  • teambuilding a tímové raňajky,
  • bezplatné občerstvenie v kancelárii,
  • a v neposlednom rade zaujímavé finančné ohodnotenie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny