Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Nexteria

Online marketér

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno14.05.2024

Pomáhame aktívnym mladým ľuďom na Slovensku rásť. Podporujeme ich a prepájame s inšpiratívnymi ľuďmi a s praxou v top firmách. Meníme budúcnosť Slovenska.

Náplň práce

Hľadáme mladého, akčného človeka, do nášho tímu Night of Chances.

Nepoznáš Night of Chances alebo "NoCi"? Sú to najväčšie študentské kariérne eventy, ktoré vyrážajú z Bratislavy aj do regiónov Slovenska. Ak ešte stále nevieš, pozri si aftermovie z poslednej NoCi IT, ktorú sme organizovali: https://www.youtube.com/watch?v=RWL7FdCwzbM

Hľadáme človeka, ktorý má v malíčku sociálne siete a navyše je rád pri organizácii eventov. Ak ti je neziskový sektor blízky a idey, ktoré zastáva Nexteria tiež, budeš tým správnym novým kolegom v našom tíme!

Čo bude Tvoja úloha?

  • Návrh kampane a komunikácie jednotlivých podujatí = NoCí
  • Spravovanie sociálnych sietí (najmä Facebook, Instagram a Linkedin)
  • Tvorba contentu a postov (príprava copy a grafiky vo Figme alebo v Canve)
  • Príprava reelsiek na sociálne siete
  • Nastavovanie a optimalizácia kampaní cez Meta Ads Manager a reporting
  • Správa a updatovanie webovej stránky
  • Tvorba a rozosielanie newslettrov cez Bloomreach alebo Mailchimp
  • Briefing fotografov či video tímu
  • Komunikácia s mediálnymi partnermi podujatia a príprava monitoringu
  • Správa budgetov a ich efektívne rozdeľovanie

Požadavky

Čo na tebe oceníme:

  • Vieš fungovať samostatne a zodpovedne
  • Si trošku “grammar nazi”
  • Nebojíš sa spýtať, keď niečo nevieš alebo si neistý/á
  • Zo sociálnych sietí, ktoré si spravoval/a budeme odpálení

Nabízíme

Ako budeme fungovať a čo ti ponúkneme:

  • Náš tím je menší, smerom ku realizácii eventov sa bude rozrastať. Bude to intenzívne ale o to zaujímavejšie!
  • Stretávať sa budeme pravidelne, ale bazírovať na odsedených hodinách v ofise nebudeme 🙂
  • Dostaneš možnosť zúčastňovať sa na vzdelávacích akivitách, ktoré organizuje Nexteria, čím vieš rásť ako človek a líder.

Články z magazínu

Zobrazit všechny