Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

nextporter

Marketingový manažér

MěstoBanská Bystrica, Králiky

FormaFull-time

Plat1000 — 3000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno05.04.2023

Sme veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import drogérie, kozmetiky a potravín. Na trhu pôsobíme úspešne už viac ako 17 rokov. Našim cieľom je dodávať zákazníkovi značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne nízke ceny, vytvárať s ním dobré a produktívne vzťahy. Rovnako je našim cieľom podporovať cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne a finančne.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého, pozitívne naladeného, ale hlavne kreatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý bude mať na starosti marketingovú komunikáciu a prezentáciu našej spoločnosti.

Čo vyžadujeme?

Aktívna práca so sociálnou sieťou LinkedIN.
Podpora predajného a nákupného tímu.
Vytvárať pozitívne PR.
Efektívne komunikovať s cieľovou skupinou
Samostatnosť a zodpovednosť.
Schopnosť dosahovať výsledky.
Schopnosť hľadať riešenia.
Vedieť pracovať pod časovým tlakom.
Estetické cítenie a zmysel pre detail.
Komunikácia v angličtine slovom aj písmom.
Schopnosť zorganizovať účasť na medzinárodnej výstave.
Úplne dokončovať úlohy.
Schopnosť spolupracovať s externým grafikom.
Aktívne riadiť a ovplyvňovať seba a svoju prácu.
Výborná úroveň porozumenia zadaným požiadavkám a schopnosť pretaviť ich do reality.

Požadavky

Ochota neustále sa učiť nové veci.
Každodenná práca na sebe.
Dobrá schopnosť komunikovať a aj počúvať
Komunikácia v angličtine
Cieľavedomosť
Schopnosť dokončovať zadané úlohy

Nabízíme

  • Nádherné pracovné prostredie v blízkosti Banskej Bystrice.
  • Zaškolenie a neustálu podporu a pomoc obchodného riaditeľa.
  • Priateľský, mladý a dynamický kolektív.
  • Možnosť spoznať zaujímavých nových ľudí a pravidelne
    navštevovať krajiny EU.
  • Účasť na zahraničných výstavách.
  • Príležitosť využívať anglický jazyk na dennej báze.
  • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby.
  • Vzdelávacie kurzy a školenia.
  • Káva zdarma na pracovisku.
  • Teambuildingy
  • Profesijný/osobnostný koučing.
  • Možnosť dopravy do/z práce zdarma.

Články z magazínu

Zobrazit všechny