Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

NORTHFINDER

Copywriter & Content Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1800 — 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno10.04.2024

Staň sa súčasťou Northfinder e-commerce tímu!

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciu stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme už 30 rokov, pôsobíme v 11 krajinách a náš e-commerce tím ponúka ďalší priestor na dlhoročný stabilný rast.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov, ktoré zaručujú vysokú odolnosť a pohodlie pri každej aktivite. Pri inováciách a vývoji nových produktov spolupracujeme s atlétmi, outdoor komunitami a horskými službami, ktorí nám pomáhajú sa neustále zlepšovať.

Ak si človek, ktorý miluje hory, turistiku, zimné športy a inovácie a máš chuť byť súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom. Pridaj sa k nám, budeš sa tu určite cítiť príjemne a môžeš napĺňať svoj potenciál.

Náplň práce

  • Tvorba reklamných kampaní spolu s grafikom a videoeditorom na základe kreatívneho briefu. Tvojou úlohou bude zabezpečiť celú textovú časť od hlavného headlinu, ktorý sa objaví vo vizuále až po funkčné a jednoduché texty pre performance reklamy.
  • Tvorba edukačného a produktového obsahu vo forme krátkych článkov pre náš blog
  • Tvorba textov pre web a tlačoviny
  • Tvorba obsahových a kampaňových newslettrov v systéme Klaviyo (podobné ako Mailchimp)
  • Tvorba produktových popisov na základe podkladov od našich dizajnérov
  • Administrácia produktových testov s externými partnermi a administrácia PR aktivít s vybranými špecializovanými outdoor médiami
  • Práca s CMS systémom Presta (publikovanie blogov, správa obsahu produktových stránok, správa webového obsahu)
  • Správa prekladateľských služieb s Translatou či externými prekladateľmi

Požadavky

  • Máš aspoň 3 ročné skúsenosti s copywritingom, ideamakingom, správou obsahu
  • Máš skúsenosti s písaním reklamných textov v slovenčine aj angličtine
  • Máš skúsenosti s písaním copy na základe briefu s jasným cieľom
  • Vynikajúci písomný prejav – najmä stopercentná gramatika a dobrá štylistika
  • Marketingové, komunikačné a reklamné myslenie - rozumieš kedy treba komunikovať metaforicky a reklamne, a kedy zas informačne a exaktne
  • Rozumieš základom SEO. Vieš čo sú keywords a ako ich aplikovať do textov blogov alebo landing pages
  • Sleduješ svet reklamy a marketingu a rád/a si v tejto oblasti udržiavaš prehľad
  • Máš stále chuť písať veci sám/a a nie ich delegovať
  • Experimentuješ s ChatGPT a vieš ako si ním uľahčiť prácu a automatizovať pracné úlohy
  • Zaujímaš sa o témy turistiky, lyžovania či skialpu. Vieš sa vcítiť do ľudí, ktorí tieto aktivity milujú, čo ich zaujíma a ako pre nich písať pútavo

Soft skills:

  • Skúsenosť s prácou v tíme
  • Schopnosť automatizovať si úlohy a systematizovať prácu
  • Schopnosť organizovať si prácu a dodržiavať termíny
  • Otvorená komunikácia a transparentnosť v procese tvorby

Nabízíme

  • Trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
  • Stabilnú firmu a prostredie bez neustálych zmien v tíme
  • Work-life balans (žiadne agentúrne hrotenie a kopec ad-hoc úloh)
  • Multisport karta
  • Fajn kolegov a prácu v malom tíme
  • Služobky a výlety v horách (točky a produkcie na čerstvom vzduchu)
  • Firemná zľava na oblečenie a oblečenie na testovanie zdarma
  • Kancelárie v Bratislave s možnosťou parkovať
  • Odmeny z motivačného zamestnaneckého fondu nad rámec mzdy

Články z magazínu

Zobrazit všechny