Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

oh my DOT

Account Executive

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno24.05.2023

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Hľadáme accounta/ku začiatočníka/čku, ktorý/á má rád/a svet reklamy.
Náplňou tvojej práce bude denná komunikácia s klientmi, upevňovanie vzťahov, manžovanie zaujímavých projektov či kampaní, ale aj zdolávanie výziev s tímom skvelých stratégov a kreatívcov.

Požadavky

Ideálne ak:
• máš v sebe vysokú mieru zodpovednosti a deadliny sú pre teba posvätné,
• sleduješ svet reklamy a marketingu a rád/a si v tejto oblasti udržiavaš prehľad,
• keď dostaneš úlohu hneď ideš-riešiš,
• trváš na kvalite a nerobíš v nej kompromisy,
• máš chuť učiť sa od starších kolegov a rásť,
• máš rád/a ľudí a vieš s nimi efektívne kooperovať,
• nerozlišuješ, či na teba niekto hovorí po slovensky alebo po anglicky.

Nabízíme

Za tvoje nasadenie ponúkame:
• zodpovedajúce platové ohodnotenie,
• zaujímavých klientov do tvojho portfólia,
• školenia, prezentácie, ktoré ti pomôžu v profesijnom raste,
• podporu kolegov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reklamy,
• pravidelné spoločné raňajky, išpiratívne prezentácie,
• možnosť pracovať po zaškolení časť týždňa z domu,
• ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top