Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

oh my DOT Bratislava

Copywriter & Ideamaker

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno15.03.2024

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Hľadáme vyzretého copywritera/ku, ktorý/á nám pomôže s kreatívnymi výzvami našich klientov, ale aj so zadaniami v tendroch či nadačných projektoch. Všetko od ideového podchytenia kampaní až po copywriterskú podporu pre kreatívny team.

Požadavky

Ideálne ak:

  • už máš aspoň 3 ročnú skúsenosť s copywritingom a ideamakingom a stále ťa to baví,
  • máš v sebe vysokú mieru zodpovednosti,
  • sleduješ svet reklamy a marketingu a rád/a si v tejto oblasti udržiavaš prehľad,
  • trváš na kvalite a nerobíš v nej kompromisy,
  • máš rád/a ľudí a vieš s nimi efektívne kooperovať.

Nabízíme

Za tvoje nasadenie ponúkame:

  • zodpovedajúce platové ohodnotenie,
  • zaujímavých klientov do tvojho portfólia,
  • školenia, prezentácie, ktoré ti pomôžu v profesijnom raste,
  • podporu kolegov s dlhoročnými skúsenosťami,
  • pravidelné spoločné raňajky,
  • možnosť pracovať aj z domu,
  • ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.

Články z magazínu

Zobrazit všechny