Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Omnicom Media Group

Účtovník / Účtovníčka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1650 — 1900 €

TypTPP

Přidáno29.08.2024

Náplň práce

Hľadáme nadšeného, proaktívneho účtovníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu Omnicom Media Group (OMG) a ktorý sa bude spolupodieľať na finančnom chode spoločnosti.

Tvojou náplňou práce a zodpovednosťou bude:

  • spracovanie účtovnej agendy spoločnosti,
  • komunikácia s daňovým úradom a inými štátnymi inštitúciami,
  • mesačné spracovanie priznania DPH,
  • spracovanie daňového priznania k dani z príjmov,
  • spracovanie mesačných účtovných závierok, ročnej účtovnej závierky vrátane povinných náležitostí,
  • sledovanie a odsúhlasovanie zostatkov na súvahových účtoch,
  • spolupráca pri štatutárnom audite,
  • príprava podkladov pre reporting manažmentu spoločnosti,
  • spracovanie štatistických výkazov,
  • sledovanie a aplikácia legislatívnych zmien,
  • príprava a aktualizácia smerníc týkajúcich sa účtovníctva, procesov, obehu dokladov
  • archivácia dokladov súvisiacich s účtovnou agendou,
  • ďalšie úlohy vo vzťahu k danej pracovnej pozícii.

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitouVysokoškolské vzdelanie (bakalárske)
  • Vysokoškolské vzdelanie (magisterské))

Špecializácia vzdelania

  • účtovníctvo, financie, ekonomika

Jazykové znalosti

  • Angličtina – B2

Ďalšie znalosti

  • Komunikácia, empatia, medziľudské zručnosti - Pokročilé
  • Odhodlaný prístup k sebavzdelávaniu - Pokročilé
  • Microsoft Office - Pokročilé
  • Analýza údajov – Pokročilé
  • Práca s technológiami - Pokročilé

Počet rokov praxe

  • 4+

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • aspoň 2-3 roky skúsenosti s účtovno-administratívnou agendou
  • znalosť účtovného software je výhodou
  • logické a analytické myslenie, systémový prístup
  • zmysel pre detail, dôslednosť
  • schopnosť pracovať s číslami, tabuľkami
  • komunikatívnosť
  • flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa zmenám
  • samostatnosť a zodpovednosť za výkon práce
  • chceš sa učiť nové veci

Nabízíme

  • Prácou u nás budeš súčasťou nášho inteligentného, podporujúceho a otvoreného tímu, ktorý sa stretáva v kancelárii aj mimo nej.
  • Budeš si môcť užívať spoločnosť skvelých a šikovných kolegov, pohodlné moderné kancelárie, kávu, čaj alebo sa učiť v jednej z našich oddychových zón.
  • Podporujeme flexibilnú pracovnú dobu a hybridné miesto výkonu práce.
  • S programom multisport, ktorý máme k dispozícii, získaš výhody z rôznych aktivít po práci.
  • Umožníme ti dodatočné dni voľna na tvoju preferovanú CSR aktivitu.
  • Sme kancelária priateľská k domácim miláčikom.

O firmě

O NÁS

V úzkej spolupráci s našimi agentúrami OMD a PHD, vytvárame v skupine OMG komplexné komunikačné riešenia pre klientov, rýchlo a efektívne. Hľadáme otvorených a rozhľadených ľudí, ktorí prinášajú svoje rôzne názory, postoje a presvedčenia a obohatia tak našu kultúru, kde je každý jednotlivec rešpektovaný a môže byť sám sebou. Veríme, že akceptovanie našich rozdielov vedie k stimulujúcemu a inšpirujúcemu prostrediu. Týmto spôsobom môžeme všetci získať nový pohľad na svet, našu prácu a jeden na druhého.

NAŠI ĽUDIA
Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponsoring, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov s naozajstnými ambíciami a odhodlaním.

NAŠI KLIENTI
Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, McDonald´s, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, Nissan, UPC, Walmark a mnohé ďalšie inovatívne značky. Vytvárame komplexné zákaznícke riešenia na mieru.

Články z magazínu

Zobrazit všechny