Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ONLINE TORO

SEO Account manager / Google reklama

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 2500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno01.06.2023

Naši aktuálni klienti: UNION, ZSE, BRAUN, Staffino, Kia, Kenwood, DeLonghi, Opel dealer, a ďalší.

REFERENCIE: https://www.onlinetoro.sk/referencie-online-marketing/

Už 15 rokov nás baví online marketing. Konkrétne pomáhame iným firmám v raste a prinášame im nových zákazníkov z Google, YouTube - z internetu.
Tešíme sa, že naši klienti sú s nami a s výsledkami online kampaní spokojní - až natoľko, že nám noví zákazníci stále pribúdajú a my už nemáme priestor na nové zákazky. Preto hľadáme nových kolegov, ktorí nám s businessom našich skvelých zákazníkov pomôžu.
Nepotrpíme si na formality, ale potrpíme si na výsledky práce. Sem-tam vybehneme na nejaký bežecký pretek, lyže a sem-tam aj na nejakú žúrku :) Máme radi fair-play, sme flexibilní, sloboda je u nás najvyšší princíp, ktorou dýcha naša firemná kultúra. Slobodný je náš pracovný čas, výber projektov a zákazníkov na ktorých pracujeme, slobodne sa rozhodujeme, koľko budeme pracovať. Sme zodpovední a naša práca nás baví.
Všetci k sebe pristupujeme s rešpektom - kolegovia i zákazníci. Nemenej dôležitá je pre nás rovnováha - nemakamé od nevidím do nevidím, rozvíjame ducha, telo i naše vedomosti súbežne. Staviame na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi, kolegami. Od roku 2019 sme súčasťou komunikačnej skupiny SORIA a.s. kde okrem iného patria aj agentúry Digiline a Unimedia, s ktorými zdieľame spoločné priestory.

SME bežci na dlhé trate...v SEO.

Náplň práce

Máš skúsenosti so SEO a Google nástrojmi? Rád analyzuješ?
Máš skúsenosti s komunikáciou s klientami v marketingovej sfére?
Vieš dobre načúvať klientom (majiteľom firiem) a reagovať na ich potreby?

Ak si zodpovedal áno, tak sa s tebou radi stretneme, pretože takých profesionálov máme radi a oceníme.

Tvojou náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov, analýza ich biznisu, tvorba SEO stratégie a kampaní, ktoré im pomôžu zvyšovať návštevnosť a konverzie na ich weboch prostredníctvom rôznych nástrojov (Google Analytics, Google Search console, Google Ads, Majestic, Semrush Strossle, ...).

Hľadáme niekoho, kto dohliadne na to, aby všetko “klapalo” podľa plánu. A ak by predsa len nie, vie to proaktívne riešiť.

Z tejto pozície je taktiež možný posun na Team leadera.

Požadavky

PRAX: 2 roky na pozícii SEO špecialista / Online performance špecialista / Online analytik / Account manager v performance prostredí

  • Pracuješ v Google Analytics, Google Search console, v SEO nástrojoch (pri technickom SEO audite), rozumieš im a si schopný spísať závery z vytiahnutých dat a prípadné návrhy na vylepšenia.
  • Onpage a offpage SEO - už si sa s tým stretol a rozumieš základom
  • Dokážeš pracovať s excelom na dobrej úrovni (rozumej: na externej kalkulačke nepočítaš vzorce do tabuľky)
  • Nemáš problém komunikovať s klientom.
  • Vieš si ustrážiť vlastný time management a aj úlohy si vieš rozplánovať tak, aby boli dodané načas.
  • Si samostatný a baví ťa vyhľadávať nové výzvy.
  • Kritickú komunikáciu riešiš proaktívne, nečakáš, kým si prípadný problém všimne zákazník - odkomunikuješ ho prvý - šetrne, čím riadiš riziko prípadnej straty zákazníka.
  • Ovládaš multitasking :) (okay tak aspoň si vieš zmanagovať viac taskov naraz a používaš na to nástroje ako napr. Trello, Basecamp, alebo iné)
  • Znalosť Anglického jazyka - slovom a písmom
  • Znalosť Nemeckého jazyka - slovom a písmom

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické zmýšľanie a cit pre data
  • sedliacky rozum - schopnosť pochopiť a hovoriť rečou zákazníka
  • zodpovednosť a samostatnosť v hľadaní riešení
  • ochota niečo nové nás v tíme naučiť

Ak máš naopak takéto vlastnosti, nie si náš človek:

  • Nie si schopný odolávať stresu.
  • Si nekomfortný pri komunikovaní – telefonovaní so zákazníkmi, na osobných stretnutiach.
  • Neschopnosť prijať kritiku – robíme len s najlepšími, neočakávame, že budeš všetko vedieť, ale očakávame, že budeš vo všetkom hľadať spôsob, ako sa veci urobiť dajú a nebudeš sa vzdávať.

Nabízíme

Aké benefity získaš?

Vďaka podpore leadershipu nadobudneš lepšie manažérske a líderske zručnosti.
Samozrejmosťou sú aspoň 2 teambuildingy ročne, rôzne eventy, kurzy, workshopy a tiež ako partneri Google máme prístup k špičkovému online vzdelávaniu.
Nastav si pracovný čas ako ti sedí, home office bol u nás vždy samozrejmosťou. Každý pondelok a piatok môžeme pracovať z domu.
Keď sa zapracuješ a bude na teba spoľah, dokážeme poskytnúť aj viac dní platenej dovolenky.
Sedíme v TOWER5 pri Národnom futbalovom štadióne - v spoločných priestoroch so skupinou ďalších našich agentúr (Digiline, UNIMEDIA).
Tiež pracujeme spoločne niekedy mimo kanceláriu. Skrátka sa niekde vyberieme (hrádza, kaviareň, lyžovačka...) a pracujeme odtiaľ. Dobré nápady sa niekedy lepšie vymýšľajú mimo pracovného miesta.

Články z magazínu

Zobrazit všechny