Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Ostblock Media

Media buyer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno07.02.2024

Náplň práce

Hľadáme do nášho tímu samostatného, motivovaného človeka na pozíciu media-buyer so silnými analytickými schopnosťami.

Náplňou tvojej práce bude:

  • správa a optimalizácia existujúcich kampaní
  • A/B split-testing kampaní
  • príprava nových kampaní
  • reporting
  • prieskum a analýza trhu
  • komunikácia s obchodnými partnermi
  • výhodou (ale nie podmienkou) je samostatná príprava jednoduchej grafiky

Požadavky

Hodíš sa k nám do tímu, ak:

  • máš silné analytické schopnosti a logické uvažovanie
  • máš schopnosť samostatného a proaktívneho prístupu k práci
  • si zodpovedný/zodpovedná a svoju prácu robíš preto, že ťa baví
  • baví ťa marketing a rád/rada sa v tejto téme samostatne vzdelávaš
  • výhodou (ale nie podmienkou) sú skúsenosti s online marketingom

Nabízíme

Sme malá rodinná firma s uvoľnenou atmosférou. Neriešime blbosti a malichernosti, hlavná je chuť makať a zlepšovať sa. Môžeš od nás očakávať:

  • férový a priateľský prístup
  • podporu v osobnom raste a vzdelávaní
  • účasť na medzinárodných školeniach a konferenciách
  • priestor na uskutočnenie vlastných nápadov
  • flexibilný pracovný čas
  • homeoffice podľa dohody
  • kvartálny bonus podľa dohodnutých KPIs

Články z magazínu

Zobrazit všechny