Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

pelicantravel.com

Marketingový špecialista

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1700 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Aktualizováno25.04.2023

Pelikan.sk je jedna z top OTAs strednej a východnej Európy. Náš vyhľadávač každý rok nájde letenku 400-tisíc cestovateľom v 6 krajinách. Dopyt po cestovaní láme rekordy, a to aj napriek rekordne vysokým cenám leteniek. Čím viac kapacity spred pandémie aerolinky vrátia na oblohu, tým väčší bude konkurenčný boj, ceny začnú klesať a počty pasažierov na letiskách budú tiež znova lámať rekordy.

Náplň práce

Hľadáme marketéra na posilnenie projektu, ktorý bude mať na starosti prípravu a realizáciu kampaní po kreatívnej a technickej stránke.

Ak hľadáš pracovnú príležitosť a skúsenosti zo social media marketingu, email marketingu (a iných online kanálov), baví ťa písať a zaujímaš sa aj o fitness a zdravý životný štýl, určite čítaj ďalej.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň? Tvojimi úlohami bude v úzkej spolupráci s kolegami z rôznych oblastí (marketing, produktové oddelenie, web development), zvládať nasledovné výzvy:

  • príprava, realizácia a vyhodnocovanie plánu kampaní na najbližšie obdobie v spolupráci s projektovým manažérom
  • kreatíva, copywriting, vytváranie contentu a tematických podstránok, ako aj spolupráca pri príprave brand kampaní a monitorovanie konkurencie
  • písanie článkov zameraných na fitness a zdravú stravu, rozhovory s odborníkmi
  • komplexná správa a nastavenie stratégie pre facebook fanpage a Instagram profilu instagym.sk, LinkedIn, TikTok (posty, copywriting, grafika, reels, video)
  • tvorba grafických návrhov a kreatív v programe Figma, Photoshop
  • tvorba a distribúcia newsletteru, správa a vylepšovanie automatizovaných emailov
  • príprava a odosielanie Web Browser Push notifikácií
  • pravidelné ROI analýzy marketingových kanálov (newsletter, push notifikácie, social media) a sledovanie ich KPIs, hlásenie problémov a odchýlok od štandardu celému tímu
  • posielanie newslettrow, nastavovanie bannerov a správa zákazníckej databázy v Exponea
  • sledovanie a analýza správania zákazníkov na webe
  • prínos pri vývoji produktu
  • spolupráca a vyjednávanie kampaní s partnermi (influencermi) v oblasti fitness a zdravia
  • rád pracuješ v dynamickom tempe a vieš sa rýchlo prispôsobiť neustále sa meniacemu prostrediu

Požadavky

Určite nám napíš ak:

  • ti je blízka téma fitness a zdravej výživy
  • máš perfektnú znalosť slovenského pravopisu a zároveň aktívnu znalosť anglického jazyka
  • si dynamická, komunikatívna a zodpovedná osobnosť
  • máš prax v online marketingu min. 2 roky
  • máš skúsenosti s Google Analytics a vyhodnocovaním návštevnosti webu
  • máš všeobecný prehľad v marketingu, záujem vzdelávať sa v online technológiách a prekonávať výzvy
  • vieš pracovať samostatne, si open-minded a disponuješ dávkou sebadisciplíny

Nabízíme

  • ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
  • multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
  • online cvičenie z pohodlia domova prostredníctvom stránky InstaGYM.sk
  • práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
  • staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a priateľského tímu
  • skvelá pracovná atmosféra a príjemné pracovné prostredie

Články z magazínu

Zobrazit všechny