Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

pelicantravel.com

Performance marketér

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno01.03.2023

Pelikan.sk je jedna z top OTAs strednej a východnej Európy. Náš vyhľadávač každý rok nájde letenku 400-tisíc cestovateľom v 6 krajinách. Dopyt po cestovaní láme rekordy, a to aj napriek rekordne vysokým cenám leteniek. Čím viac kapacity spred pandémie aerolinky vrátia na oblohu, tým väčší bude konkurenčný boj, ceny začnú klesať a počty pasažierov na letiskách budú tiež znova lámať rekordy.

Náplň práce

Hľadáme performance orientovaného marketéra, ktorý sa bude starať o web Pelikan.sk. V tíme máme miesto pre seniora, ktorý bude ťahať celý tím svojimi nápadmi a nikdy neprestane sypať návrhy na zlepšovanie výkonnosti jednotlivých marketingových kanálov. Táto pozícia je čiastočne kreatívna a veľmi výkonnostná.

  • Správa online komunikačných kanálov (Facebook, Instagram, newsletters, push, Youtube, Tik Tok).
  • Marketing automation v spolupráci s kolegami zodpovednými za prácu s Bloomreach (kedysi Exponea).
  • Navrhovanie letenkovej a dovolenkovej produktovej stratégie na marketingových kanáloch v spolupráci s produktovým oddelením a flights development.
  • Výroba PPC kampaní v spolupráci s PPC tímom, analýza výsledkov kampaní a navrhovanie next steps na základe výsledkov.
  • Zadávanie grafických taskov na rôzne kanály pre grafické oddelenie.
  • Aktívna účasť na kreatívnych a produktových meetingoch.
  • Výroba, exekúcia a vyhodnocovanie kampaní pre externých partnerov (banky, aerolinky, hotely, destinácie).
  • Definícia a kontrola marketingových KPIs, sledovanie výkonnosti jednotlivých kanálov.
  • Aktívna účasť na diskusii k dlhodobej marketingovej stratégii trhu, na ktorom pracuješ.
  • Služobky, aj do exotiky.

Požadavky

Hľadáme kolegu, ktorý zvládne manažment digitálnych kampaní Pelikána skrz rôzne kanály. Nový človek v tíme bude mať k dispo pomocnú ruku od PPC tímu, automation tímu, PR tímu a flights development tímu. Hľadáme človeka, ktorý sa nestratí v tíme, ale nebojí sa operovať sólo.

  • Je potrebné mať skúsenosť s performance marketingom a vedieť pracovať so sociálnymi sieťami
  • Preferujeme kandidátov z e-commerce, start-up prostredia, alebo z turizmu.
  • Angličtina minimálne B2, ideálne C1 pre komunikáciu s partnermi po celom svete.
  • Mnohé akcie sú neplánované, hľadáme človeka so super rýchlymi a efektívnymi problem-solving a reakčnými zručnosťami.
  • Je dôležité, aby kandidát dokázal komunikovať jasne a stručne, bez vaty.
  • Nebude nám vadiť, ak zadáš škaredý banner, ak ten prinesie očakávané výsledky.

Nabízíme

  • Krásne nové offices v Eurovei
  • Home office
  • Školenia a konferencie
  • Marketingové “dovolenky” v exotike aj inde
  • Notebook a iPhone
  • Vieš o top akciách pred verejnosťou
  • Zľavy na poistenie, hotely, letenky

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top