Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Performics

Performance Specialist/ka (Junior/Mid/Senior)

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 2200 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno30.11.2023

Náplň práce

**Preferujeme uchádzačov skillovo na mediorskej až seniorskej úrovni. :))

Pomáhaj klientom stavať online biznis a používaj pri tom najnovšie nástroje na zvyšovanie návštevnosti a profitu vo svete digitálu. Ak máš k tomu chuť púšťať sa do nových výziev a spravovať kampane veľkých klientov, bez váhania sa k nám pridaj. Okrem skvelých benefitov ti ponúkneme obrovské množstvo know-how na globálnej úrovni. Budeš spolupracovať s lokálnymi aj globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, NAY, Decathlon, Möbelix, Profesia, MTBIKER a ďalší.**

Tvojou náplňou bude:

  • Samostatná správa online kampaní
  • Práca na stratégiách veľkých klientov
  • Proaktívne návrhy a spolupráca s account managerom na neustálom zlepšovaní kampaní s cieľom zabezpečiť rast klienta
  • Vyhodnocovanie online kampaní a reporting
  • Aktívne vyhľadávanie a následná implementácia noviniek v oblasti performance marketingu
  • Nastavovanie online kampaní v Google Ads Editore
  • Komunikácia a konzultácie s klientmi
  • Pravidelné zdieľanie toho, čo si sa naučil/a v rámci svojho teamu

Požadavky

  • Vieš samostatne spravovať online kampane v Google Ads a na Facebooku
  • Máš prehľad v digitálnych nástrojoch (Google Analytics, Sklik, Microsoft Advertising)
  • Nechýba ti analytické a kritické myslenie pri tvorbe online kampaní
  • Tvoríš prehľadné reporty v Google Data Studio
  • Nemáš problém komunikovať aj v angličtine

Tvojou výhodou je, ak máš skúsenosti s:

  • reklamným systémom Sklik
  • Microsoft Advertising
  • Google Tag Managerom
  • Power BI
  • Adobe Analytics
  • nastavovaním kampaní pre B2B klientov
  • cenovými porovnávačmi
  • toolom Exponea
  • skúsenosť s programmatickými platformami DV360, Adform výhodou
  • prax v API nástrojoch (PPC Bee, Mergado, BlueWinston, AdBOOST, a pod.)

Nabízíme

  • Prácu v nadnárodnej agentúre
  • Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Electroworld, Möbelix, Profesia, MTBIKER, m:zone a ďalší
  • Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
  • Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
  • Veľký interný team šikovných špecialistov pripravených zdieľať svoje know-how 🙂
  • Firemný paušál aj na súkromné účely
  • 5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
  • 10 dní plne hradenej PN
  • Multisport karta zadarmo / Príspevok na 3.pilier / Edenred poukazy
  • Notebook + mobil podľa vlastného výberu (na ktorý ti prispejeme 625 €)
  • Stravné priamo k výplate
  • Pravidelné teambuildingy v uvoľnenom super kolektíve
  • Zahraničné pracovné cesty
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy cudzích jazykov – Angličtina s native speakrom
  • Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
  • Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
  • Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia
  • Poobedné partičky stolného futbalu a PS5
  • Ponúkaný plat.  Neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.  Minimálna nástupná mzda začína na 1600 € brutto pri plnom úväzku.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top