Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

POS Media Slovakia

Účtovník - zástup počas RD

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

Přidáno10.09.2024

Náplň práce

Hľadáme proaktívneho účtovníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu POS Media a ktorý sa bude spolupodieľať na finančnom chode spoločnosti. Ponúkame stabilné zázemie, priateľskú atmosféru a atraktívne finančné ohodnotenie s množstvom benefitov.

  • Asistencia a blízka spolupráca s finančným riaditeľom.
  • Spolupráca na príprave týždenných, mesačných reportov.
  • Účtovanie prijatých, odoslaných faktúr, interných dokladov, pokladne , bankových výpisov
  • Fakturácia, saldokonto.
  • Zadávanie platobných príkazov
  • Evidencia dlžníkov a vymáhanie pohľadávok, upomienkový systém.
  • Archivácia finančných dokumentov a faktúr

Požadavky

  • Veľmi dobré organizačné zručnosti
  • Analytické zručnosti
  • Dobré znalosti o účtovníctve
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • Znalosť SAP výhodou
  • Zodpovednosť
  • Znalosť anglického jazyka
  • Schopnosť pracovať samostatne.
  • Prax na podobnej pozícii vítaná.

Nabízíme

  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Finančný príspevok na stravovanie
  • Multisport karta
  • Občerstvenie na pracovisku (výborná káva, všetky druhy čajov, atď.)
  • Vzdelávanie - kurz anglického jazyka
  • Možnosť zabezpečenia parkovacieho miesta v krytých garážach
  • Veľké množstvo aktivít pre zamestnancov (tímové raňajky, obedy, únikové hry, súťaže atď.)
  • Rekreačný príspevok po 2 rokoch
  • Odmena za odpracované roky
  • Priateľská atmosféra
  • Motivačné zázemie medzinárodnej firmy
  • Mobilný telefón a notebook sú samozrejmosťou
  • Teambuildingové aktivity
  • Práca v príjemnom mladom kolektíve

O firmě

POS Media je európskym lídrom na trhu v oblasti maloobchodných médií a poskytuje širokú škálu služieb a reklamných nástrojov na mieste predaja. Spolupracujeme s najväčšími obchodnými reťazcami na Slovensku a tiež s veľkými FMCG značkami.

Články z magazínu

Zobrazit všechny