Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

POWERFUL MEDICAL

Junior/Mid Grafický dizajnér

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat10 — 30 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno01.06.2023

At Powerful Medical, we are building global life-saving technology. Our certified product diagnoses cardiovascular diseases (#1 cause of death globally) by scanning ECGs using AI and machine learning. We’re cooperating with several leading healthcare providers within the EU and are backed by European and Israeli VCs.

Náplň práce

  • Tvorba online aj offline materiálov (social media posty, reklamné kampane, landing pages, prezentácie, brožúry, printové event materiály…)
  • Dizajn vizuálov v spolupráci s ostatnými členmi Marketing tímu
  • Rozvíjanie vizuálnej identity Powerful Medical

Požadavky

  • 2+ roky skúseností v grafickom dizajne
  • Skúsenosti s prácou vo Figme
  • Adobe CC (Ai, Id, Ps)
  • Základná znalosť DTP
  • Zodpovednosť s citom pre detail

Nabízíme

  • Byť súčasťou projektu, ktorý vyvíja technológie, ktoré zachraňujú život
  • Možnosť dlhodobej spolupráce
  • Flexibilný pracovný čas, remote pozícia
  • Priateľský tím, do ktorého ľahko zapadneš :)

Ak chceš s nami robiť krásny dizajn, ktorý má zmysel, pošli nám svoje CV a portfólio. :)
Tešíme sa na teba!

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top