Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Powerlogy

E-commerce Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno14.03.2024

V Powerlogy sme si definovali hodnoty, na ktorých budujeme všetky naše aktivity a ktoré sú našim vodítkom pri rozhodovaní a prioritizovaní. Na týchto hodnotách zakladáme naše vzájomne vzťahy a tiež vzťahy voči našim zákazníkom a partnerom. Pre našu dlhodobú spoluprácu je kľúčové tvoje pochopenie týchto hodnôt a zosúladenie sa s nimi v rámci tvojich pracovných aktivít.

PROGRESS
Powerlogy je lídrom vo svojej oblasti, inovuje a prináša nové trendy v životospráve a mení tak status quo. Ja v Powerlogy:
Hľadám priestor na zlepšenie.
Identifikujem a automatizujem manuálnu prácu.
Keď robím chyby, preberám za ne zodpovednosť. Uisťujem sa, že rovnaké chyby už nezopakujem a vďaka ním rastiem.

OPENNESS
Powerlogy je firma, ktorá háji transparentnosť na viacerých úrovniach. Spätná väzba našich zákazníkov nás posúva vpred. Ja v Powerlogy:
Keď nesúhlasím, nerozumiem, neviem - ozvem sa a pýtam sa PROAKTÍVNE.
Komunikujem svoju spokojnosť aj nespokojnosť - je to moja zodpovednosť.
Neberiem si reakcie kolegov osobne, odlišné názory druhých prijímam s “open mind”.

WOW
Powerlogy prináša ľuďom ZÁŽITOK z chuti a nečakané povzbudenie. Ja v Powerlogy:
Nepredávam len jedlo. Poskytujem zážitok, edukáciu, životnú cestu, komplexnú informáciu.
Prekvapujem a šokujem, aby si kolegovia, či zákazníci mohli z výsledkov mojej práce povedať WOW.
Do môjho pracovného fungovania pridávam niečo navyše.

EDUCATION
Powerlogy prostredníctvom neustáleho zdieľania informácii a edukovania, inšpiruje ľudí k zlepšeniu kvality života cez životosprávu. Ja v Powerlogy:
Vo svojej oblasti sa neustále učím a kultivujem svoju “power”.
Spoznávam a rozvíjam seba a tým aj ostatných.
Rozširujem si obzory o nové poznatky v rámci životosprávy, pohybu a sebarozvoja.

RESPECT
Powerlogy tvorí produkty s rešpektom k ľuďom i k prírode. Garantujeme kvalitu s prísľubom vrátenia peňazí, pokiaľ náš produkt nesplní očakávania nášho zákazníka. Ja v Powerlogy:
Pristupujem ku každému s vedomím že má svoje silné stránky aj obmedzenia.
Aplikujem partnerskú komunikáciu - nenadraďujem sa, ani sa nepodraďujem.
Vnímam individualitu a jedinečnosť každého z nás, nesúdim.
Viem, že je v poriadku, keď niekto so mnou nesúhlasí, rovnako je v poriadku nesúhlasiť s druhými, rešpekt neznamená súhlas.

Náplň práce

Žiadna návšteva webu nie je zbytočná ani náhodná. Keď chceš mať našlapaný e-shop, vieš, čo sledovať a čo upraviť. Tvojou hlavnou úlohou je neustále sledovať, akí ľudia prichádzajú na stránku, prečo tam prichádzajú a na základe toho vylepšovať ich nákupnú cestu tak, aby sa z nich stali verní zákazníci.

E-commerce potrebuje dobrú stratégiu a kvalitný marketing. Preto sa okrem práce na e-shope nebojíš ponoriť do dát a na ich základe prinášať nápady na zlepšenie. Hodí sa nám na webe nový banner? Pri výbere produktu potrebuje návštevník poradiť? Ako zvýšime subscribe rate na newsletter? A ako prevedieme nového subscribera prvými dňami so značkou Powerlogy? Na podobné otázky hľadáš odpovede a dohodnuté riešenia uvádzaš do praxe.

V neposlednom rade vieš, že mailový marketing je silným e-commerce nástrojom. Vyznáš sa v tvorbe newslettrov a pokročilých mailových scenárov. Rovnako ako na e-shope, hľadáš príležitosti a riešenia, ktoré pomôžu odberateľom dostať tú správnu informáciu v správnom čase.

Konverzná miera, A/B test, GA-čka, Bloomreach Engagement (Exponea) či Luigi’s box pre teba nie sú novinka. Ako E-commerce Specialist vieš identifikovať príležitosti, navrhnúť riešenie a dotiahnuť ho do konca. Zodpovednosť a komunikácia sú tvoje výrazné vlastnosti. Vieš pracovať samostatne aj v tíme.

Vnímaš, ako tvoja rola prispieva k celkovému úspechu a hľadáš riešenia, ktoré majú potenciál vyriešiť viac problémov naraz. Dostávame opakované dopyty na zákaznícku podporu? Vnímaš to ako signál na vylepšenie webu. Vieš, že ak sa ti podarí identifikovať správne riešenie, vo finále znížiš nápor na zákazníckej podpore a zlepšíš zážitok budúcich návštevníkov.

JOB DESCRIPTION

Priority

  • Web performance
  • Web admin
  • Mail Marketing
  • Komunikácia s dodavateľmi

Čo to obnáša?

  • Priebežnú optimalizáciu a aktualizáciu obsahu na webe podľa KPIs
  • Pravidelné vyhodnocovanie výsledkov
  • Prinášanie nápadov na zlepšenie výkonu webu
  • Príprava nových produktov
  • Príprava promo akcií
  • Plánovanie, exekúcia a A/B testovanie newslettrov
  • Pravidelné vyhodnocovanie a optimalizácia mailových scenárov
  • Príprava nových článkov
  • SEO aktualizácie
  • Brainstorming a testovanie nových webových funkcií
  • Písanie zadaní a komunikácia s dodávateľmi (od vývojárov po SEO agentúru)

Máš záujem tvoriť príbeh Powerlogy spolu s nami? V tom prípade klikni na tlačidlo MÁM ZÁUJEM a objasni nám, prečo chceš byť súčasťou Powerlogy. Do prílohy rovno pridaj aj svoje CV-čko. 😊

Požadavky

2+ roky skúseností a nejakú super power :)

Nabízíme

BENEFITY

  • Zľava na produkty Powerlogy pre osobnú spotrebu
  • Možnosť zúčastniť sa zahraničných výstav zameraných na zdravú výživu a životosprávu
  • Príspevok na kúpu PC/hardware-u
  • Príspevok na kúpu telefónu
  • Príspevok na osobnostný rozvoj

Články z magazínu

Zobrazit všechny