Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Premier Sport Tour

Marketingový Špecialista

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1100 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno01.12.2021

Sme CK FutbalTour - špecialisti na vstupenky a športové zájazdy. Naším každodenným cieľom je pomôcť fanúšikom zažiť nezabudnuteľné športové podujatia jednoducho a bezstarostne.

15 rokov zážitkov, ktoré prežívame spoločne dodnes.

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý je doma v online svete a najmä vo svete športu.

Kolegu, ktorý vie prioritizovať a vo väčšine situácií používať zdravý sedliacky rozum.

Niekoho kto má chuť učiť sa novým veciam a chce proaktívne pomôcť firme napredovať.

Nové nápady sú vítané ale na druhej strane musí rešpektovať osvedčené postupy kolegov.

V neposlednom rade hľadáme člena nášho tímu, ktorý nás v tejto online dobe podrží a svojou kreatívnou činnosťou dostane na obrazovky mnohých followerov a športových fanúšikov.

Tvojimi ďalšími úlohami bude:

  • prinášať návrhy pri nastavovaní komunikačnej a marketingovej stratégie
  • správa sociálnych sietí (príspevky, reklamné kampane)
  • tvorba a správa newsletterov
  • aktívna komunikácia s followermi
  • vyhľadávať inzertné príležitosti
  • práca s Google analytics
  • písanie príspevkov do nášho firmného blogu
  • tvorba contentu propagačných kampaní
  • vyhľadávanie a organizačné zabezpečenie zaujímavých mediálnych spoluprác pri rôznych podujatiach a projektoch

Požadavky

Hľadáme tímového hráča, ktorý dokáže uvažovať a pracovať samostatne. Prax na podobnej pozicií je len výhodou avšak nie nutnosťou.

Táto pozícia je vhodná pre niekoho kto sa už stretol so správou sociálnych sietí či písaním blogov/príspevkov.

Vyžadujeme čisto základnú znalosť, ostatné ťa naučíme.
Dôležitá je chuť pracovať a najmä schopnosť obohatiť svoju prácu o kúsok seba.

Svedomitosť a proklientský prístup je must have.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním :

  • stredoškolské s maturitou

  • študent vysokej školy

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa
    Základné znalosti a schopnosti :

  • Pozitívny vzťah k technológiam

  • Práca s viacerými zariadeniami naraz

  • Multitasking

  • Komunikatívnosť

  • Práca so sociálnymi sieťami

  • Google analytics

  • Ochota učiť sa novým veciam
    Jazykové znalosti :

  • Anglický jazyk - B2

  • Ostatné jazyky- výhodou

Nabízíme

Sme ako rodina, ktorá miluje šport a cestovanie.

Skvelý kolektív plný energie a dobrej nálady ochotný pomôcť v kariérnom i osobnom raste.

Našim každodenným cieľom je pomôcť fanúšikom zažiť nezabudnuteľné športové podujatia jednoducho, kvalitne a bezstarostne.

Niektoré z benefitov práce vo FutbalTour:

Sme neveľký, no skvelý kolektív plný správnych ľudí na správnych miestach.

  • Vďaka tomu, že máme “stars in every position”, sa vieš každý deň veľa nového naučiť
  • U nás máš Home office, ale aj ústretovú PN či sick days
  • Priestor pre vlastné projekty a zájazdy
  • Kariérny rast v rámci firmy
  • Možnosť pravidelne cestovať
  • Máme pre teba pripravený firemný telefón i firemný PC
  • Ako skutoční odborníci na zážitky ti vždy vieme poskytnúť zájazd či vstupenku pre teba a známych
  • S nami sa môžeš zúčastniť rôznych kurzov, vzdelávania, či coachingu
  • Ponúkame rôzne drobné športové benefity ako napr Multisport kartu či sponzorské na turnaje
  • U nás nie je nuda, zažiješ mnohé spoločné akcie a teambuildingy
  • A v prípade potreby i možnosť použiť firemné autá

Články z magazínu

Zobrazit všechny