Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

PROMISEO

Account Manager

MěstoKošice

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno03.11.2023

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa.

Náplň práce

  • Všetko v malíčku
    Máš prehľad o tom, čo sa deje v hlavách klientov aj na jednotlivých oddeleniach. Dokážeš delegovať úlohy, a vyjednať deadliny tak, že budú všetci spokojní.

  • Klienti, s ktorými sa nenudíš
    Od IT firiem, cez slovenské univerzity až po malé firmy so srdcom. Ak miluješ rôznorodosť, budeš si s nimi (aj s nami) rozumieť.

  • Pravá ruka
    Chýbajú nám podklady, detaily či informácie? Ideme za tebou so psími očami a prosíme ťa, aby si nám ich zohnal/a. Ak nedokážeš odolať prosebnému výrazu svojich kolegov, si na túto prácu ako stvorený/á.

  • ASAP
    Toto slovo ťa nedesí, práve naopak. Berieš ho ako výzvu, ktorú sa oplatí zdolať.

Ak si pôsobil/a na pozícii account managera digitálnej marketingovej agentúry, je to výhoda, ktorou určite nepohrdneme. Podmienkou je minimálne 3-ročná prax v oblasti manažmentu projektov alebo sales aktivít v podobnej oblasti.

Požadavky

  • Komunikatívnosť
  • Kreativita
  • Manažovanie
  • Dostupnosť

Nabízíme

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor 🤗

Články z magazínu

Zobrazit všechny