Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

ptagroup

Content Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno15.03.2024

V ptagroup milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom, Mergado a BiddingFox partnerom.
Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je byť našim klientom stabilným partnerom v digitálnom prostredí.

Náplň práce

Sršíš nápadmi? Si kreatívec? Baví ťa tvoriť obsah? Ovládaš gramatiku a cítiš sa dobre na fejsbúkoch, instagramoch, linkedinoch a podobne? Super - v tom prípade nám rýchlo píš.

Do tímu hľadáme nadšeného marketéra/ku, ktorý je fascinovaný online svetom a rád trávi čas vymýšľaním nových kreatívnych nápadov.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou:

  • Prinášať nápady
  • Vzdelávať sa
  • Pracovať s textom ale aj s dátami
  • Kreovať kampaňové idey
  • Tvoriť content plány (naprieč kanálmi) pre rôznorodých klientov
  • Merať ich výsledky a vyhodnocovať
  • Komunikovať na sociálnych sieťach klientov
  • Tvoriť prezentácie a reporty
  • Podieľať sa na firemnom vzdelávaní
  • Rásť spolu s firmou

Požadavky

  • Hľadáme si parťáka/čku, pre ktorého je tvorba obsahu vášeň a chce sa nonstop zlepšovať.
  • Očakávame od teba, že už máš niečo za sebou a vieš ukázať výsledky svojej práce.
  • Očakávame od teba, že si zodpovedný/á.
  • Veľmi dôležité je pre nás aby si nad vecami rozmýšľal/a koncepčne, aby veci dávali zmysel.
  • Nutné je aby si mal/a skúsenosti s FB, Instagramom, Linkedinom, mailchimpom, tiktokom a pod.

Ale hlavne, ak máš zdravý rozum a si normálny človek, budeš sa mať u nás dobre :)

Nabízíme

  • Skvelý kolektív, kde sa nudiť nebudeš
  • Krásne nové priestory kúsok od centra mesta (s oddychovou zónou - xbox, stolný futbálek a podobne)
  • Vlastný minifoto ateliér
  • Pravidelné spoločné raňajky a legendárne teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas a homeoffice
  • V prípade záujmu multisport karta
  • Príležitosť robiť na super projektoch a rásť spolu s nami

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top