Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

RAZDVA

PPC špecialista

MěstoKošice

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno20.10.2021

Sme RAZDVA. Marketingová agentúra, v ktorej nie je núdza o kreativitu. Nezáleží nám na tom, či ste vysokí, nízki, malí, veľkí, muž alebo žena. Pravda je, že hľadáme najefektívnejšie riešenia reklamy na internete pre každého klienta, ktorý nás osloví.

Základom filozofie našej digitálnej agentúry je individuálny prístup a flexibilná cenová politika. Klientom ponúkame iba marketingové riešenia, ktorým veríme. Od ruky nám ide tvorba, optimalizácia či dizajn webu. V našom portfóliu však nájdete oveľa viac.

Dbáme, aby naša práca mala zmysel. Pokazený dizajn webu, nefunkčný e-shop či neefektívna správa sociálnych sietí pre nás nie sú cestou. Nechceme honorár za niečo, čo nefunguje. Musíme si ho zaslúžiť. Riadime sa jednoduchou rovnicou: vy ste spokojní = my sme spokojní. Nič iné pre nás neexistuje.

Náplň práce

Príprava a realizácia online PPC kampaní
Navrhovanie a správu PPC kampaní pre Google/Facebook Ads
Optimalizáciu súčasného portfólia produktov a kampaní
Správa a návrh social content / reklám
Príprava marketingových reportov
Pravidelné vyhodnocovanie úspešnosti kampaní
Aktívne vyhľadávanie príležitosti
Sledovanie trendov v oblasti PPC a ich implementácia
Porozumenie a analýzu dát (z Google Analytics)
Spolupráca s grafikom a copywriterom na príprave bannerov, copy a iných marketingových podkladov
Príprava cenových ponúk pre PPC klientov

Požadavky

Znalosť spravovania PPC kampaní
Znalosť Google Analytics, Google Ads a Facebook Ads
Znalosť socialných médii
Kreatívno-analytické myslenie
Zodpovednosť a mať zmysel pre detail
Vysoká úroveň time-managementu
Prokočilé vyhodnocovanie kampaní v Google Data Studio
Podrobné a logické taggovanie webov (Google Tag Manager/ FB Pixel)
V exceli si ako doma
Základná znalosť HTML a CSS ti pomôže

Nabízíme

Práca pre TOP slovenské a zahraničné spoločnosti
Účasť na špičkových domácich i medzinárodných konferenciách
Špecializované online a offline školenia
Zdokonaľovanie schopností pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov
Profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
Možnosť home-office (po dohode)
Práca v lukratívnych priestoroch
Firemný MacBook
Vynikajúca káva
Spoločné mimopracovné aktivity, teambuildingy, atď.

Články z magazínu

Zobrazit všechny