Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Red Riding Hood Games

Unity game developer/ka

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat3000 €

TypTPP / Faktura

Přidáno24.07.2024

Náplň práce

  • Programovanie hier v Unity (C#)
  • Tvorba herných mechanizmov
  • Každodenná spolupráca s tímom, účasť na vytváraní hier
  • Optimalizácia hier pre rôzne platformy
  • Riešenie technických problémov
  • Vedenie menších tímov

Budete pracovať na rôznych projektoch, kde budete mať možnosť uplatniť svoje skúsenosti v programovaní hier v Unity. Každý deň budete spolupracovať s tímom a účasť na tvorbe hier bude jednou z vašich hlavných úloh.

Pracovná doba na pozícii Senior Unity game developer/developerka je typicky 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

Požadavky

  • Minimálne 3 ročné skúsenosti s programovaním v Unity
  • Detailná znalosť jazyka C#
  • Skúsenosti v oblasti návrhu softvérovej architektúry a OOP
  • Skúsenosti s optimalizáciou hier pre rôzne platformy
  • Schopnosť písať čistý, čitateľný a udržatelný kód
  • Skúsenosti s version control system (GIT)
  • Skúsenosti s integráciou 3rd party SDK, prácou so shadermi sú vítané
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami
  • Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení úloh

Nabízíme

  • Získate príležitosť pracovať na zaujímavých herných projektoch, ktoré majú šancu sa stať celosvetovými hitmi.
  • Budete súčasťou skúseného tímu, ktorý vám pomôže rozvíjať vaše programátorské zručnosti a technické know-how.
  • Garantujeme vám stabilné zamestnanie s konkurencieschopným platom.
  • Oceňujeme vašu kreativitu a vlastné nápady, preto vám dávame priestor na ich realizáciu a zapojenie sa do tvorby nových projektov.
  • Ak máte radi výzvy a nebojíte sa nových výziev, u nás si prídete na svoje. Naša firma sa neustále rozvíja a ponúka množstvo príležitostí pre vaše profesijné rast a kariérny postup.

O firmě

Red Riding Hood Games s.r.o. je herná spoločnosť so sídlom v Bratislave na Slovensku. Od nášho založenia v roku 2020 sme na svetový trh priniesli dve hry – Athletics Championship a Biathlon Championship. Pracujeme na vytváraní nových, inovatívnych, zapamätateľných hier, ktoré zabávajú široké a rôznorodé hráčske komunity, ako aj na rozšírení publika pre inak menšie „niche“ herné koncepty.

Články z magazínu

Zobrazit všechny