Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Respect APP

Art director

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

Aktualizováno02.07.2024

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v reklamnej agentúre. Hľadáme arťáka, ktorého baví reklama, dizajn a má prehľad v súčasnej vizuálnej tvorbe. Okrem arťáckej roboty zvláda aj animáciu.

Požadavky

  • Kreatívne myslenie, záujem o dizajn a umenie
  • Chuť diskutovať o tom, čo robíme a ako to robíme, chuť učiť sa nové veci
  • Min. 1 rok na obdobnej pozícii v reklamnej agentúre
  • Znalosť programov Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign
  • Skúsenosti so strihom videí a animáciou
  • Skúsenosti s prípravou bannerov a social media formátov
  • Plus sú aj skúsenosti s UX/UI, webdesignom

Nabízíme

  • Príjemný office v centre mesta s krásnou autentickou kaviarňou, v prípade potreby homeoffice
  • Vzdelávanie podľa výberu
  • Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • Plat od 1 800 € podľa skúseností

O firmě

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2004. Medzi našich klientov patria spoločnosti Kaufland, Hyundai, Metsa Tissue - Tento, GfK SK/CZ, Petit Press, Victory Travel, Profesia a pod.

Články z magazínu

Zobrazit všechny