Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Roast Different

Slovenský redaktor/redaktorka (aj na čiastočný úväzok)

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno11.09.2024

Roast Different sa za tri roky stal uznávaný a nezávislý magazín o káve a gastronómii na Slovensku a v Česku. Vychádza každé dva mesiace v náklade 8 000 výtlačkov.

Magazín je ponúkaný čitateľom vo výnimočnej sieti viac ako 100 kaviarní a v kombinácii s vyše 800 predplatiteľmi, sa radí medzi popredné médiá v oblasti gastronómie, lifestylu a biznisu.

Oslovuje širokú skupinu milovníkov kávy, gastronómie, cestovania, okorenenú odbornými vstupmi profesionálov z oboru.

Hľadáme nadšeného redaktora/content creatora, ktorý svojimi nápadmi a skúsenosťami obohatí našu malú redakciu a bude mať možnosť priamo ovplyvniť jej chod.

Náplň práce

  • Tvorba a písanie článkov: Pravidelná príprava originálnych článkov o káve, gastronómii a kávovej kultúre ako celku. Od písania, formátovania na web, až po vytvorenie kvalitných fotografií s využitím poskytnutej foto techniky.
  • Výskum a zbieranie informácií: Aktívne vyhľadávanie a spracovávanie tématiky aktuálnych trendov, noviniek v spolupráci s redakčným tímom.
  • Spolupráca s odborníkmi: Realizácia rozhovorov s baristami a odborníkmi, spolupráca s kaviarňami aj gastro podnikmi.
  • Správa sociálnych sietí: Tvorba obsahu pre naše sociálne siete, community management a propagácia príspevkov.
  • Účasť na podujatiach: kávové a gastronomické podujatia, prípravy textových výstupov a zastupovanie našej redakcie.
  • Tvorba autorského newsletteru alebo rubriky: Pravidelné písanie, ktoré spája informovanie o najnovších témach s hodnotným autorským obsahom pre čitateľov.

Požadavky

  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Aktívne využívanie AI nástrojov na zefektívnenie tvorby obsahu.
  • Skúsenosti s výberovou kávou: nie nutné, ale sú výhodou
  • Počet rokov praxe: min. 2

Nástup: Čo najskôr/dohodou.

Priebeh výberového konania:
1. kolo

  • životopis a krátky popis, prečo chcete byť súčasťou RR

2. kolo

  • 1 autorský článok, ktorý svojim obsahom zapadá do konceptu magazínu
  • 2 autorské články, ktorý svojim obsahom obohacujú koncept magazínu
  • minimálne 10 tém na články, ktoré by si rád spracoval/a

Nabízíme

  • Práca v inšpiratívnom prostredí.
  • Priestor pre zviditeľnenie a osobný rast.
  • Priestor pre realizáciu vlastných nápadov a ovplyvňovanie chodu redakcie.
  • Nahrávacia a fotografická technika na najvyššej úrovni.
  • Vstupy na gastronomické podujatia a eventy.
  • Pravidelné darčeky, výberová káva a ďaľšie benefity.
  • Predplatné magazínu Roast Different.
  • Odmena: od 1 200 € pri plnom úväzku + variabilná zložka. Možnosť výkonu služby na živnosť. Možnosť práce aj na čiastočný úväzok.

O firmě

Roast Different ☕ sa za tri roky stal uznávaný a nezávislý magazín o káve a gastronómii na Slovensku a v Česku. Vychádza každé dva mesiace v náklade 8 000 výtlačkov.

Články z magazínu

Zobrazit všechny