Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Moneyhoon (Vacuumlabs)

Backend Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat4500 — 6000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno23.11.2022

Za podpory Vacuumlabs 💪 pracujeme na novom fintech projekte s názvom **Moneyhoon– **digitálnom finančnom správcovi financií s prvkami umelej inteligencie a machine learning, ktorý nahradí zastaralý spôsob prístupu k financiám ako ho poznáme.

Moneyhoon prináša jasnosť do abstraktných pojmov ako sú peniaze, úspory, investície alebo poistenie.

Nemusíte byť len svedkom vzniku tohto revolučného produktu. Podieľajte sa spolu s nami na jeho tvorbe tak, aby každý z nás mohol spravovať svoje osobné financie jednoducho a nezávisle a zároveň mal neustály moderný (online) prístup k skutočným expertom v daných oblastiach.

Predstavte si, že máte pri sebe dôveryhodného a nezávislého partnera, ktorý Vám poskytne zrozumiteľné odpovede na všetky Vaše otázky ako napr. „Je tu inflácia a ja mám k dispozícii určitú hotovosť. Ako s ňou naložiť?“ vždy keď to potrebujete.

Našou víziou ⭐ je priniesť ľuďom, ako aj nám samým celoživotný „pokoj v duši“ pomocou lepšej organizácie a správy vlastných financií na jednom mieste a to moderným, prehľadným a užívateľsky maximálne komfortným spôsobom.

Navyše, náš výberový proces Vám zaručuje prácu vo vysoko efektívnom a kvalitnom tíme tých najlepších z najlepších.

Náplň práce

  • Tvarujte a tvorte s nami produkt Moneyhoon za využitia najnovších technológií.
  • Navrhujte, budujte a udržiavajte infraštruktúru a APIs Moneyhoon.
  • Optimalizujte existujúci kód.
  • Zúčastňujte sa tímových porád a diskusií, stand-upov a code reviews.
  • Píšte prehľadný, dobre dokumenotvaný a udržiavateľný kód.
  • Automatizujte opakujúce sa úlohy vždy keď je to možné.
  • Udržiavajte si prehľad o najnovšch technologiách a knižniciach.
  • Komunikujte a spolupracujte s Product Ownerom, UX/UI dizajnérmi a ďalšími členmi tímu.
  • Pracujte odkiaľkoľvek v rámci Slovenska, Česka alebo Európskej Únie.

Požadavky

  • Rýchlo sa učíte a orientujete v nových konceptoch.
  • Rád/a sa učíte nové veci a prinášate zaujímavé nápady.
  • Máte nadšenie pre projekty, na ktorých pracujete a rád/a pretváraš víziu na realitu.
  • Ste kreatívny/a. Nerobí Vám problém uvažovať abstraktne a viete nájsť spôsoby ako nás odlíšiť v nasýtenom odvetví.
  • Ste proaktívny/a. Dokážete podávať návrhy na zlepšenie procesov.
  • Výborné znalosti a niekoľko ročné preukázateľné skúsenosti ako backend alebo fullstack developer.
  • Dobrú znalosť tech stacku: Java, Kotlin, Srping Boot a OAuth2.
  • Skúsenosť s SQL a GraphQL.
  • Skúsenosť s Docker a AWS je vítaná.
  • Schopnosť jasne komunikovať svoje nápady a myšlienkový proces.
  • Skúsenosť s vedením tímu developerov.

Nabízíme

  • Flexbiliný pracovný čas.
  • Hybrid ale aj možnosť full-remote spolupráce.
  • Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok.
  • Neobmedzený počet platených dní voľna pri zdravotných problémoch (sickdays).
  • Individuálne hodiny jazykového vzdelávania a ďalšie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny