Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Romade, n.o.

E-Commerce manažér v oblasti fashion

MěstoPrešov

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP

Úroveň

Přidáno16.09.2022

Dizajnérska módna značka spájajúca štýl a pomoc iným. Kúpou oblečenia potešíte seba a zároveň podporíte rómske ženy zo znevýhodnených komunít, ktoré ho pre vás vyrobili.

Náplň práce

Pridaj sa do jedinečného projektu ROMADE, ktorého zakladateľom je Andrej Kiska. Do novej neziskovej organizácie hľadáme skúseného manažéra, ktorý okrem zanietenia pre e-commerce, chce pomôcť zlepšiť našu krajinu.

● Budovanie dizajnérskej módnej značky ROMADE na slovenskom trhu.
● Launch novej značky s charitatívnym posolstvom.
● Príprava, nastavenie a spravovanie e-shopu.
● Spolupráca s najlepšími marketingovými odborníkmi a špičkovými módnymi návrhármi.
● Manažovanie kampaní, zliav a akcií s cieľom maximalizovať predaj na e-shope.
● Vyhodnocovanie úspešnosti kampaní a výber efektívnych kanálov pre predaj produktov.
● Príprava textov reklám, postov alebo popisy k produktom – základy copywritingu sú nutnosťou

Požadavky

● Minimálne 5 rokov skúsenosti v e-commerce alebo digital marketingu pre e-shop.
● Samostatnosť pri manažovaní kampaní, ich vyhodnocovaní a príprave návrhov na ich zefektívňovanie.
● Byť zameraný na plnenie cieľov spojených s predajom.
● Byť otvorený novým nápadom a ich testovaniu.
● Mať dobré srdce :)

Nabízíme

Ak hľadáš prácu, ktorá ti bude dávať zmysel a chceš spolupracovať so špičkovými ľuďmi, si na správnom mieste. Budujeme novú značku, takže sa budeš môcť realizovať a možno si aj plniť svoje malé sny.

Články z magazínu

Zobrazit všechny