Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Rozhlas a televízia Slovenska

Online Content Specialist

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1499 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno11.05.2023

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Náplň práce

Máš vášeň pre písanie článkov, zaujíma ťa široké spektrum tém a rád sa učíš nové veci? Hľadáme online content špecialistu, ktorý bude zodpovedný za písanie a redigovanie článkov pre RTVS.sk. Ak ovládaš slovenský jazyk na výbornej úrovni, máš skúsenosti s písaním pre online publikum, používaním CMS a základné znalosti SEO, určite sa prihlás.

NÁPLŇ PRÁCE:
• písanie a redigovanie článkov pre RTVS.sk na rôzne témy v súvislosti s produkciou a činnosťou RTVS,
• sledovanie aktuálnych udalostí a zabezpečenie, aby bol obsah na webe vždy aktuálny a relevantný,
• spolupráca s ostatnými oddeleniami RTVS na získavaní informácií a zdrojov pre články a zabezpečenie správnej formy a štýlu,
• prispôsobovanie obsahu potrebám a preferenciám rôznych cieľových skupín na základe analýzy dát a návštevnosti webu,
• zodpovednosť za správnu implementáciu SEO stratégií a zabezpečenie zvyšovania organického dosahu obsahu,
• vytváranie príbehov a série článkov, ktoré prilákajú pozornosť čitateľov a posilnia značku RTVS.

Požadavky

• vynikajúce písomné a ústne komunikačné schopnosti v slovenskom jazyku,
• skúseností s písaním a redigovaním článkov pre online publikum,
• skúsenosti s používaním CMS a základné znalosti SEO,
• schopnosť rýchlo reagovať na aktuálne udalosti a prispôsobiť sa rôznym typom obsahu na RTVS.sk,
• schopnosť pracovať v tíme a koordinovať prácu s rôznymi oddeleniami RTVS,
• záujem o novinky a trendy v oblasti digitálneho novinárstva a ochota sa učiť nové veci,
• schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top