Výběrové řízení bylo uzavřeno

SAShE.sk

Web developer/developerka

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno05.11.2021

Náplň práce

Vývoj systému SAShE webstránok, na ktorom bežia stovky eshopov na vlastných doménach predajcov. Tento systém má backend spoločný s marketplacom SAShE, avšak frontend je úplne od SAShE oddelený.

SAShE backend je nie malý (7 miliónov výrobkov, 9 miliónov správ, na disku má 2.8 TB fotiek), dôraz je preto na optimalizácii na výkon a rýchlosť, k čomu používame najnovšie technológie.

Požadavky

  1. Znalosť PHP, MySQL, Javascript
  2. Znalosť frameworku Nette

Projekt využíva vo veľkej miere technológie Elasticsearch a REDIS, doučiť sa ich však nie je problém.

Nabízíme

  1. Práca v malom kolektíve na eshope s obrovskou návštevnoťou (TOP 5 SK eshopov)
  2. Rýchly vývoj - sami si zadania schvaľujeme a obratom po otestovaní idú do produkcie, vidíš tak okamžité reakcie na zmeny, ktoré si zapracoval
  3. Flexibilná pracovná doba i veľkosť úväzku (part-time/full-time)

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top