Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Schudni s DaVe

Marketing manager

MěstoSenec

FormaFreelance

Plat1500 — 3000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno27.04.2024

Spoločnosť Schudni s DaVe ponúka komplexný prístup k zdravému životnému štýlu pomocou svojho programu na 30 dní, ktorý obsahuje jedálničky na mieru, tréningy na doma pre začiatočníkov a pokročilých, tréningy do fitka a o mnoho viac a to všetko v jednej aplikácii.

Náplň práce

Budeš mať na starosti:

  • správu účtov na sociálnych sieťach, tvorbu contentu a jeho postovanie (Instagram, Facebook, TikTok, YouTube)
  • dodržiavanie a plnenie nastavenej stratégie a jej optimalizácia
  • ideamaking, kreatíva a tvorba kampaní
  • návrh a správa rozpočtu kampaní
  • nastavovanie a správa PPC kampaní (Google AdWords, Meta Business Suite) ich optimalizácia a vyhodnocovanie
    -⁠ ⁠influencer marketing / komunikácia s influencermi a vyhodnocovanie spoluprác
  • neustále študovanie algoritmov a digitálnych trendov na jednotlivých kanáloch
  • nutná znalosť základov SEO a UX/UI dizajnu
  • expert na dátovú analityku
    ⁠- vytváranie a plánovanie obsahu o zdravom životnom štýle, cvičení a chudnutí na blog
  • skúsenosti s nástrojmi na plánovanie obsahu
  • správa email marketingových kampaní / znalosť nástroja Ecomail výhodou
  • pravidelný reporting / nutnosť ovládania GA4
  • nutná znalosť nástrojov na tvorbu grafiky (Figma, Canva)

Požadavky

Požiadavky:

  • ⁠Spoľahlivosť, samostatnosť a zmysel pre detail
  • ⁠Schopnosť doťahovať veci do konca a určiť si priority
  • Perfektná slovenčina / nielen štylistika, ale aj gramatika
  • Skúsenosti so správou sociálnych sietí podmienkou
  • Aktívny záujem o trendy na sociálnych sieťach
  • Príjemné vystupovanie
  • ⁠Komunikatívnosť
  • Zápal pre nové nápady
  • Flexibilita

Nabízíme

Bonusy a príplatky podľa dosiahnutých výsledkov
Práca v mladom kolektíve
Flexibilný pracovný čas

Články z magazínu

Zobrazit všechny