Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Seesame

Copywriter & Ideamaker

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno12.07.2024

Náplň práce

Do kreatívneho tímu hľadáme šikovného copywritera a ideamakera. Budeš s nami nachádzať zaujímavé uhly pohľadu, netradičné insighty a idey, ktoré tvoria základ každej komunikačnej kampane.

Spolu s creative a art directorom, ale aj ostatnými kolegami v agentúre, budeš navrhovať kreatívu, formovať podobu obsahu na digitálne nosiče, social media, bannery, či tvoriť komplexné texty na webové stránky, natívne obsahy a blogy.

Pracujeme pre veľké značky, no radi pomáhame aj neziskovkám meniť veci k lepšiemu. Sme síce malý tím, ale s veľkou chuťou rásť. Teraz sa môžeš stať jeho súčasťou aj ty.

Koho hľadáme

Hľadáme inšpiratívneho človeka, ktorý:

dokáže priniesť kreatívnu ideu do každého zadania.

✅ dokáže navrhnúť komplexnú komunikačnú stratégiu.

✅ nemá problém chŕliť kreatívne texty pre rôzne kanály (webové stránky, blogy, sociálne siete, PR články, kampane).

je schopný svoje myšlienky a nápady predať.

dokáže pri práci dobre a efektívne využívať nástroje umelej inteligencie.

✅ je schopný organizovane a samostatne viesť zverené projekty a zodpovedať za výsledky.

✅ je proaktívny a dokáže prichádzať s návrhmi na vylepšenia.

✅ je tímový hráč.

✅ hovorí a píše dobre po anglicky (B2).

Požadavky

Čo by si mal/a mať ty:

creative thinking a hlavu plnú nápadov, ktoré použiješ pri klientských aj interných zadaniach.

win attitude a chuť posúvať úroveň tvorby contentu a copywritingu v našej agentúre.

problem solving a schopnosť rozkľúčovať aj zložitejšie zadania.

✅ team play a trpezlivosť pri spolupráci s klientom a kolegami.

✅ skills and knowledge a čarovanie s nástrojmi umelej inteligencie.

time management a skúsenosti s plánovaním a určovaním priorít.

Nabízíme

tím skúsených kolegov často s viac ako 10-ročnými skúsenosťami.

✅ flexi pracovný čas a možnosť pracovať z officu aj z domu.

✅ uvoľnené prostredie – korporátnu hierarchiu u nás nenájdeš.

✅ zaujímavé benefity (letná a vianočná odmena, koncoročný bonus).

✅ bookclub, hodiny angličtiny, inspiration sessions pri raňajkách.

✅ príspevok do 3. piliera.

edufond na vzdelávanie v hodnote 400 eur a vlastnú appku s odmenami až do 1000 eur ročne.

O firmě

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Články z magazínu

Zobrazit všechny