Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Seesame

Team Assistant / Brand & Lifestyle team

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 5 €

TypTPP / Faktura

Přidáno23.08.2024

Náplň práce

Si organizačný typ, ktorý sa nezľakne žiadnej praktickej úlohy?

Si dôsledný/ná a pozorný/á detailista/tka?

Máš rád/rada tabuľky, rád/rada pracuješ s Excelom a venuješ sa zbieraniu dát, informácií, príprave reportingov či podkladov?

Sleduješ sociálne siete a poznáš dobre Instagram?

Potom hľadáme možno práve teba do nášho Brand & Lifestyle tímu na pozíciu Team Assistant.

Hľadáme niekoho, kto doplní náš tím a bude mať na starosti:

Reporting & Monitoring: monitorovanie médií, príprava reportov pre klientov a vyhľadávanie príležitostí pre ďalšiu komunikáciu.

Organizačná výpomoc: pomoc s organizáciou podujatí (konferencie, diskusie, mediálne eventy), balenie produktových bartrov, koordinácia zápožičiek

Požadavky

  • Aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť doťahovať veci do konca
  • Samostatné myslenie a organizačné schopnosti
  • Zodpovednosť a asertivita
  • Organizačné schopnosti a dôslednosť
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť je výhodou

Znalosť jazyka
anglický – B2 – stredne pokročilý
slovenský – C1 – pokročilý

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Pokročilý

Microsoft Outlook – Pokročilý

Microsoft Windows – Pokročilý

Microsoft PowerPoint – Pokročilý

Nabízíme

Byť lídrom na trhu nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku svojich služieb, rozvíjame svoje zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, public affairs projekty či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s 25-ročnou skúsenosťou a bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastický tím skoro 50 kolegov.

Čo ponúkame?

  • mladý a dynamický kolektív
  • finančný fond na podporu osobného rozvoja, vzdelávania a relaxácie podľa vlastného výberu
  • interný systém vzdelávania vrátane možnosti jazykového vzdelávania priamo vo firme
  • systém letnej a zimnej odmeny a bonusov;
  • nové kreatívne priestory, chillout zóna s hojdačkami a pravidelnou piatkovou happy hour.

O firmě

Sme veľmi radi, že zamestnancom sa u nás páči a cítia sa dobre a bezpečne. Vďaka ich feedbacku sme od prestížneho Provoke media získali výnimočné ocenenie za pracovné prostredie - Best consultancy to work for v kontinentálnej Európe ✨. A to nás extrémne teší.

Zjednodušujeme zložité veci

Pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť. Rozumieme médiám a digitálu. Vieme, ktoré technológie použiť a ako viesť konverzáciu eticky a transparentne.

Články z magazínu

Zobrazit všechny