Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Shoptet

Sales Prospecting Support

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1100 — 1600 €

TypTPP

Přidáno03.09.2024

Náplň práce

  • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a potenciálnych klientov pre náš obchodný tím.
  • Aktívna práca s databázou potenciálnych zákazníkov v našom CRM Salesforce.
  • Monitorovanie a analyzovanie trhu a konkurencie.
  • Reportovanie výsledkov a dosiahnutých cieľov.
  • Budeš súčasťou BDR teamu, ktorý má u nás na starosti prospectingovú časť v našej akvizícii. U teba začína celý náš obchodný úspech!
  • Kladieme veľký dôraz na školenia, budeš mať možnosť učiť sa od najlepších vo svojom odbore (obchod, e-commerce, produkt, osobnostný rozvoj, dáta). Máme vlastný systém školenia Sales Academy, vďaka ktorému sa u nás budeš intenzívne rozvíjať.
  • Budeš súčasťou najsilnejšieho e-commerce hráča na slovenskom a českom trhu.
  • Motivačne nastavené odmeňovanie. Robiť kvalitnú prácu sa u nás oplatí.

Požadavky

  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, nebojíš sa napísať obchodný e-mail alebo zdvihnúť telefón
  • Máš skúsenosť s coldcallingom a cold e-mailingom – nie je podmienkou, hľadáme talentovaných a dravých ľudí, ktorých si vychováme
  • Dobre zvládnutý time-management.
  • Orientácia na výsledky, nasadenie, disciplína, ťah na bránku.
  • Schopnosť samostatne pracovať a efektívne riešiť problémy.
  • Chuť rásť a učiť sa nové veci.
  • Rozumieš a vieš sa dohovoriť v anglickom jazyku (min. úroveň B2).
  • Zaujímaš sa o obchod, e-commerce a technológie. Online prostredie berieš ako inšpirujúce miesto pre tvorbu a rast.
  • Bude sa ti hodiť, ak máš plnú skriňu super košieľ, u nás je naše obchodné oddelenie vidieť!

Nabízíme

  • 5 dní dovolenky nad zákonný limit a 4 extra voľné dni na čokoľvek
  • Príspevok na Multisportku, príspevok na stravovanie, odmena za odporúčanie nového kolegu.
  • Dorovnanie mzdy pri nemocenskej alebo starostlivosti o blízkych do 100 %.
  • Zvýhodnená Shoptet tarifa pre tvoj vlastný e-shop.
  • Budget na vlastné vzdelávanie, kurzy angličtiny a Interný systém vzdelávania “Masterclass” alebo napríklad “Manažérska Akadémia”.
  • Počítač podľa tvojho výberu (Mac alebo Win) a výhodná mobilná tarifa pre teba a tvojich blízkych
  • Naozaj nám záleží na duševnom zdraví zamestnancov a ponúkame možnosť využiť 6 terapií ročne.
  • Kancelárie v Bratislave, veľká zásoba kávy, ovocia, zelenina, vitamínov a ďalších zdravých pochúťok.
  • Máme skvelé firemné eventy – tímové večere, narodeniny, firemné pivá, movie nights, alebo teambuildingy.

Čo by ťa o nás mohlo zaujímať?

O tom, ako to u nás vyzerá si môžeš prečítať od našich súčasných aj bývalých kolegov na Atmoskope.

Alebo si prečítaj, čo o nás píše CzechCrunch.

A ak sa chceš dozvedieť ešte viac o tom, ako fungujú naše tímy, pozri si náš blog.

O firmě

Pred 14 rokmi si náš zakladateľ chcel splniť celkom jednoduchý sen – založiť e-shop. Zistil ale, že na trhu neexistuje žiadne jednoduché riešenie. A tak vznikol Shoptet s misiou pomáhať ľuďom podnikať online.

Pomaly sme rástli a náš najväčší boom prišiel v roku 2020, kedy sa mnoho obchodníkov kvôli pandémii muselo presunúť do online prostredia. Máme 250+ zamestnancov naprieč tromi krajinami, nespočetné množstvo úspešných príbehov a predovšetkým takmer 40 000 klientov, ktorých podnikateľský duch nás posúva ďalej.

Články z magazínu

Zobrazit všechny