Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Signity

PPC špecialista

MěstoTrenčín

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktura

Aktualizováno30.09.2024

Si junior PPC špecialista alebo by si sa ním chcel stať? Toto je príležitosť pre teba!

Ponúkame ti príležitosť pracovať v prostredí, kde sa môžeš neustále rozvíjať, objavovať nové veci a získať bohaté skúsenosti z reálnych projektov. Nebudeš na to sám – obklopí ťa tím skúsených kolegov, ktorí ti budú vždy k dispozícii na konzultácie a rady.

Navyše, máme dôkladne prepracovaný interný vzdelávací program, ktorý ti pomôže rýchlo napredovať a prehĺbiť tvoje odborné znalosti. Zameriame sa najmä na PPC, no zároveň ťa naučíme, ako tento odbor súvisí s ďalšími kľúčovými oblasťami marketingu, ako sú SEO, email marketing, tvorba obsahu a podobne.

S nami môžeš svoju kariéru v PPC marketingu posunúť na úplne novú úroveň, pričom získaš širší prehľad o tom, ako všetky marketingové aktivity spolupracujú a dopĺňajú sa.

Náplň práce

  • Správa a optimalizácia PPC kampaní na platformách Google Ads, Meta, Pinterest, TikTok, cenové porovnávače a podobne
  • Analýza výkonnosti kampaní a tvorba reportov pomocou Google Analytics 4, Looker Studio a DataSlayer
  • Implementácia nových stratégií pre zvýšenie efektivity kampani
  • Sledovanie a prispôsobovanie sa trendom a zmenám v online marketingu
  • Komunikácia s klientmi – udržiavanie pravidelného kontaktu s klientmi, poskytovanie informácií o priebehu kampaní a ich výsledkoch

Požadavky

  • Ideálne skúsenosti s nástrojmi ako Google Analytics, Google Ads alebo Meta Ads
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť – efektívna organizácia času a plnenie termínov
  • Komunikácia – schopnosť vysvetliť zložité veci jednoducho
  • Technické myslenie – schopnosť riešiť nové situácie a prichádzať s riešeniami
  • Schopnosť učiť sa a adaptovať sa – ochota učiť sa nové veci a prispôsobovať sa novým nástrojom
  • Riešenie problémov a kreativita – flexibilita a kreativita pri hľadaní alternatívnych riešení
  • Ak tieto schopnosti máš, vylaďovanie tvojich hard skills už nebude žiadny problém!

Nabízíme

  • Flexibilná pracovná doba a možnosť home office
  • Multišportka
  • Pravideľné raňajky každý utorok
  • Práca v priateľskom a uvoľnenom prostredí
  • Teambuildingy a neplánované akcie
  • Komplexné interné vzdelávanie
  • Kariérny rast, rozvoj, skúsenosti z business prostredia
  • Prístup k najnovším nástrojom a technológiám v oblasti PPC reklamy
  • Pravidelné školenia a možnosť účasti na konferenciách

O firmě

Sme digitálna agentúra zameraná na výkonnostný marketing a hrdí členovia Visibility 360 Group. Ako dcérska spoločnosť Visibility, ktorá získala titul TOP performance agentúry roka 2024, máme na konte aj vlastné úspechy. Pyšime sa ocenením Digital Rising Star a bronzom v kategórii performance v súťaži digitálnych agentúr Digital Pie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny