Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Simple Mobile Tools

Android Developer

MěstoRemote

FormaFreelance

Platod 3500 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno28.05.2023

Pod značkou Simple Mobile Tools sa ukrýva skupina Android apiek, ktoré sú open source, neobsahujú žiadne reklamy, analytiky, prístup na internet, ani žiadne iné nepotrebné oprávnenia. Prvých 6 apiek bolo publikovaných v júni 2016, momentálne je ich 24. Dokopy majú cez 70 miliónov stiahnutí a 70 tisíc stiahnutí denne, takže nejde o žiadny startup, ktorý môže zo dňa na deň zmiznúť. Je tu práveže potenciál aj na niekoľkonásobný rast. Sídlo je neďaleko Košíc, ponúkané práce sú ale na diaľku odkiaľkoľvek.

Náplň práce

Vývoj existujúcich Android apiek zo sady Simple Mobile Tools na https://github.com/SimpleMobileTools . Na vývoj sa používa 100% Kotlin; Java bola odstránená. Apky sú spravované cez Github, takže je nutná aj znalosť Gitu. Odošli prosím aj tvoj username na Github.

Keďže ide o apky z rôznych oblastí, mal by si byť schopný/á sa dobre zorientovať vo viacerých oblastiach Androidu. Od prehrávania hudby, udalostí v kalendári, spravovania pripomienok, cez ukladanie dát do databázy, prácu s kontaktmi, widgetmi, zobrazovanie obrázkov po prácu so súbormi, dátumami a mnoho ďalšieho. Nevadí, ak sa týmto veciam ešte nerozumieš, nesmieš sa ich ale báť. Všetky apky sú offline, pracovať s internetom tak netreba vôbec. Nepíšu sa ani žiadne testy, pozícia je vhodná pre vývojárov všetkých úrovní. Na úlohy sa používa Trello, komunikácia by prebiehala cez Slack. Meetingy, ani iná byrokracia, nie sú.

Požadavky

  • Kotlin - začiatočník
  • MySQL - začiatočník
  • zodpovednosť
  • logické myslenie
  • cit pre design
  • ochota učiť sa novým veciam
  • účet na Githube

Nabízíme

  • zaujímavý plat
  • prácu odkiaľkoľvek a kedykoľvek
  • možnosť sebarealizácie
  • prácu na apkách, ktoré reálne používajú milióny ľudí z celého sveta

Články z magazínu

Zobrazit všechny