Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Zľavomat

Social Media Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktura

Aktualizováno01.08.2024

Náplň práce

Zľavomat sa mení a ty môžeš byť pri tom! Ako jasný líder zážitkových portálov, stále hľadáme nové spôsoby, ako prinášať našim zákazníkom to najlepšie. Pridaj sa k nášmu rastúcemu tímu a ovplyvni, ako státisíce zákazníkov vnímajú značku Zľavomat.

Ako Social Media Manager budú tvoje hlavné zodpovednosti:

  • Príprava publikačných plánov pre sociálne médiá
  • Účasť pri tvorbe online kampaní a podpora offline kampaní
  • Podpora pri organizácii eventov - buď súčasťou tímu, ktorý stojí za organizáciou najlepších eventov, kde sa ľudia budú cítiť ako v rozprávke!
  • Mesačný reporting performance kampaní s použitím nástrojov ako Google Analytics.
  • Správa a optimalizácia reklamných kampaní v Meta Ads Manageri - budeme potrebovať tvoje geniálne nápady na boosting a performance ads!
  • Prinášať inovatívne myšlienky pre zviditeľnenie značky aj mimo komerčných aktivít

Požadavky

  • Minimálne 3 roky skúseností v správe sociálnych médií alebo v digitálnom marketingu
  • Pokročilé znalosti Meta Ads Manager a Google Analytics.
  • Skúsenosti s prípravou komunikačných plánov a mesačných reportov.
  • Skúsenosť so Zoomsphere je výhodou.
  • Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
  • Kreatívne myslenie a schopnosť adaptácie v rýchlo meniacom sa prostredí
  • Chuť a schopnosti prinášať nápady na komunikáciu značky, posolstvo a marketingové kampane

Nabízíme

  • Flexibilnú prácu v modernom kancelárskom prostredí v srdci Bratislavy
  • Široké možnosti profesijného a osobného rozvoja
  • Priestor na realizáciu zlepšení, a popritom sa s tebou podelíme o naše bohaté znalosti z marketingu​
  • Kolegov, od ktorých sa môžeš veľa učiť, ale zároveň nimi konzultovať svoje vízie a nápady na inovácie úplne otvorene
  • Zľavomat kredity na ľubovoľné ponuky zo stránky vo výške 40 € každý mesiac
  • Možnosť pracovať na HO 2x do týždňa, mať v práci dieťa či domáceho miláčika
  • Firemné akcie každý mesiac, súťaže pre zamestnancov na firemnom Workplace, teambuildingy na skúšanie ponúk zo stránky
  • Multisport kartičku, pravidelné masáže na pracovisku, ovocné utorky spojené s ľahkou rozcvičkou a mnohé ďalšie benefity

Články z magazínu

Zobrazit všechny