Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

SlopeLift

Digital Marketing Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno22.05.2023

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE, POVINNOSTI A ÚLOHY
Sme jedna z vedúcich agentúr v rámci performance marketingu s hlavným sídlom vo Viedni a pobočkami v Bratislave, Mníchove, Los Angeles. Momentálne hľadáme posilu do bratislavského tímu - konkrétne na pozíciu Junior Digital Marketing Manager-a.

Venujeme sa súčastne slovenským aj medzinárodným klientom, či veľkým aj menším projektom, ktorých neustále pribúda - aj preto potrebujeme v našom príjemnom office v centre Bratislavy nového angažovaného kolegu s nadšením pre digitálny marketing, tvorbu digitálnej stratégie, sociálne siete, ako aj SEO (neboj sa, nie všetko naraz).

ČO BY ZAHŔŇALI TVOJE ÚLOHY?

  • V prvom rade ťa zaškolíme, hneď ako spoločne zistíme, čo sú tvoje silné stránky a v akej oblasti by si sa najradšej rozvíjal - naše portfólio je pestré.
  • Časom sa od teba bude očakávať samostatnosť a ownership nad témami, ktoré sú ti najviac blízke.
  • Budeš pri plánovaní, nastavovaní, vyhodnocovaní a reportingu kampaní v rôznych kanáloch (PPC, social, DV360).
  • Budeš sa starať o accounty klientov, ich budgety a spoločné možnosti ďalšieho rozvoja.
  • Spoločne s tímom sa budeš radiť pri rôznych zaujímavých projektoch a klientoch.
  • Staneš sa expertom v GMP (Google Marketing Platform).

Požadavky

AKÉ VZDELANIE ALEBO SKÚSENOSTI OČAKÁVAME:

  • Si plnokrvný online človek a vyznáš sa vo svete digitálneho marketingu a jeho súvislostiach.
  • Nevadia ti ani čísla, dokážeš v nich nachádzať vzorce a nerobí ti problém ani Excel.
  • Máš aspoň bakalársky titul.
  • Máš chuť a motiváciu sa rozvíjať a učiť - nachádzať nové trendy, zaujímavosti a vzorce digitálneho marketingu.
  • Si dostatočne organizačne zdatný, že zvládneš pracovať samostatne, no máš aj tímového ducha a sebavedomie na to, aby si presadil svoje nápady, plány a predstavy.
  • Si zručný nielen v angličtine, ale najmä v nemčine - ktorá je našim oficiálnym jazykom. To sa týka ústneho aj písomného prejavu. (Nenechaj sa tým však odstrašiť, nemusíš byť žiaden Goethe.)

Podmienka: aspoň 1x do týždna prísť aj do viedenského officu

Nabízíme

ČO PONÚKAME:

  • Kreatívne, dynamické a medzinárodné prostredie.
  • Stabilné pracovnú miesto, kolegiálnu atmosféru a zaujímavé možnosti ďalšieho sebarozvoja
  • Pravidelné team eventy v menších zoskupeniach a aspoň dvakrát do roka veľké team eventy, počas ktorých oslávime naše úspechy
  • Možnosť dvakrát do týždňa pracovať z home office-u (po ukončení zaškolovacej fázy)

Články z magazínu

Zobrazit všechny