Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Slovenská produkčná

Redaktor televíznych webov pre TV JOJ

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1100 €

TypFaktura

Aktualizováno20.02.2024

Náplň práce

Chceme prinášať kvalitu nielen na televíznej obrazovke, ale aj v internetovom svete. A k tomu potrebujeme Teba! Človeka, ktorý sa postará o články na našom webe. Buď prvý, kto sa dozvie pikošky zo šoubiznisu a podeľ sa o ne s ostatnými na webe TV JOJ.

Budeš mať pod palcom:

• písanie článkov o slovenskom, ale aj zahraničnom šoubiznise

• spracovanie obrazových materiálov a videí

• výrobu redakčných príspevkov, rozhovorov, ako aj podporu vysielania

• aktívnu účasť na tvorbe obsahu webových médií

Nebude to však len o písaní. Budovanie si vzťahov s hercami a moderátormi je nielen niečo, čím sa vieš pochváliť, ale zároveň je to nevyhnutná súčasť práce.

Sme firma, v ktorej zažiješ šoubiznis priamo v office.

Požadavky

Vzdelanie v odbore - masmediálna komunikácia, žurnalistika,

Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Adobe Premiere Pro - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz - B

Prax na pozícii - média, redaktorská práca

Počet rokov praxe - 1

Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Už asi tušíš, že pri práci s textom budeš potrebovať:

• vynikajúce ovládanie slovenského jazyka (každý občas spraví chybu, ty ju však musíš vedieť ihneď opraviť)

• vynikajúci písomný prejav a príjemné vystupovanie

• vysokú úroveň presnosti, organizácie a tvorivosti s dôrazom na detail

Body navyše ti pridá:

• skúsenosť s redaktorskou prácou (písanie článkov, práca pred kamerou s mikrofónom)

• prehľad o slovenskom a zahraničnom šoubiznise

• vedieť hľadať a získavať témy o celebritách

• práca s programom Adobe Premiere (strih)

Myslíš si, že si ten, koho hľadáme? Tak nezabuni poslať životopis s ukážkou tvojho portfólio.

Nabízíme

Je to síce práca na živnosť, ale u nás nebudeš žiadny externista. Všetci kopeme za jeden tím a úspech je našim spoločným výsledkom.

• práca pre lídra na slovenskom mediálnom trhu je skvelá príležitosť ukázať, čo je v tebe

• úspechy treba osláviť a tie naše oslávime spolu na našich zamestnaneckých eventoch

• nepotrebujeme, aby si pracoval 24/7, stačí, ak bude práca hotová, tak ako sa dohodneme

• ak si budeš potrebovať oddýchnuť od práce, JOJ PLAY ti v tom určite pomôže

Je toho ešte viac, ale to si už povieme osobne. Každý dobrý hráč si necháva tromfy na koniec. Čo na to povieš? Je čas chystať welcome drink?

O firmě

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Články z magazínu

Zobrazit všechny