Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Slovenská produkčná

VIZ ARTISTA

MěstoBratislava

FormaFreelance

Platod 1700 €

TypFaktura

Aktualizováno15.03.2024

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho a technicky zručného Viz Artistu, ktorý sa pripojí k našej tímovej skupine na tvorbu a manipuláciu vizuálnych efektov, animácií a grafiky pre televíznu produkciu, živé vysielanie, reklamy a multimediálne projekty.

Čo všetko to obnáša?

• používanie softvérových nástrojov, ako je Vizrt, na tvorbu grafických prvkov, animácií a vizuálnych efektov
• spolupráca v tíme s producentmi, režisérom a ďalšími členmi tímu na tvorbe obsahu pre vizuálne obohatenie vysielania a prezentácií
• schopnosť pracovať pod tlakom v reálnom čase, najmä v prostredí živého vysielania

Požadavky

Už asi tušíte, že bez balíka ADOBE to pôjde ťažko. Pár bodov navyše Vám pridá aj:

• ak máte skúsenosti s používaním softvérových nástrojov, ako je Vizrt
• samostatnosť, pretože Vám necháme priestor na sebarealizáciu
• kreatívne myslenie, vďaka ktorému si naše templaty zapamätá každý
• prax na podobnej pozícii Vám výrazne zvýši šancu na úspech

Myslíte si, že ste ten, koho hľadáme? Tak sa nám nezabudnite ozvať, aby sme si mohli dohodnúť pracovný pohovor.

Nabízíme

• práca pre lídra na slovenskom mediálnom trhu je skvelá príležitosť ukázať, čo je vo Vás
• úspechy treba osláviť a tie naše oslávime spolu na našich zamestnaneckých eventoch
• nepotrebujeme aby ste pracovali 24/7 ale stačí, ak bude práca hotová tak, ako sa dohodneme

Je toho ešte viac, ale to si už povieme osobne. Každý dobrý hráč si necháva tromfy na koniec.

O firmě

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:

  • výrobu relácií
  • výrobu self-promotion
  • nákup akvizičných titulov
  • plánovanie skladby programu
  • predaj reklamy
  • štúdiovú a prenosovú techniku
  • služby informačných technológií
  • finančno-ekonomické služby

Články z magazínu

Zobrazit všechny