#Neřešíme

Zjistit více

Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeníkMagazín

Kontakt

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypTPP

Datum přidání26.09.2022

Náplň práce

Hľadáme parťáka(čku) do nášho transformačnom tímu. Ak máš skúsenosti s transformáciou na agilné prostredie, tušíš čo znamená nastavovanie procesov či menenia status quo a dokonca si mentor(ka) či kouč(ka) pre menej skúsených kolegov, si ten/tá ktorú hľadáme.

TOTO SI TY:

  • Pracoval(a) si v agilných tímoch, ktoré si viedol(a) a facilitácia je pre teba to pravé orechové.
  • Tak ako scrum poznáš aj kanban a máš prehľad aj v iných metódach, a teda nemáš problém poradiť a navrhnúť aj netradičné riešenia.
  • Škálovanie pre teba nie je len pojem z geografie či kryptomien.
  • Máš batôžtek metrík a fajn nástrojov ako pracovať s tímami a vieš ako dosiahnuť ten „vyšší level samostatnosti“.
  • Koučing a mentoring product ownera, menej skúsených scrum master kolegov je pre teba denný chlebíček.
  • Diskusiu na úrovni stake & shareholderov máš vyskúšanú a odmakanú, vieš proste ako na to.
  • Nebojíš sa „transformovať" či robiť rozhodnutia.

Požadavky

TOTO VIEŠ:

  • Máš aspoň 3 roky skúsenosti s lídovaním agilných tímov (čim viac rôznorodých skúseností, tým lepšie).
  • Si Jira-friendly, prípadne máš po ruke iný agilný nástroj.
  • Dohovoríš sa anglicky aj s našimi kolegami v Erste.
  • Certifikácia scrum master, SAFE, Nexus alebo Less výhodou.
    Ak si ready na to, že sa staneš súčasťou transformácie, kde sme všetci na jednej lodi a ideme za jedným cieľom, pošli nám CV a pridaj sa k nám.

Nabízíme

Vieme, že sa ti bude u nás páčiť:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ.
  • Oddych je dôležitý. Preto ti dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáš.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás na centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracuješ pol roka, pred letom ti prispejeme 65% tvojej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že si tu nový/á zabudneš takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.
  • Stojíme a pomáhame Ukrajine, pripravili sme balík pomoci a opatrení - http://www.spolupreukrajinu.sk/

Zobrazit všechny články z magazínu

Nahoru na stránku To top