Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

SOCIALISTS

Account Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno24.08.2022

Sme Socialists, kreatívna reklamná agentúra s digitálnym backgroundom a full-scope skúsenosťami. Vieme budovať značky, tvoriť výrazné kampane a rozumieme aj mediálnemu nasadeniu, ktoré plní ciele.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť?:

  • Samostatne riadiť projekty od A-Z (založenie jobu, plánovanie, timing, budgetovanie, fakturácia);
  • Aktívne komunikovať s pridelenými klientami, byť pre nich konzultantom a poradcom;
  • Aktívne sa zapájať do prípravy a realizácie tendrových zadaní;
  • Samostatne manažovať obchodnú stránku jobov (cenová kalkulácia, fakturácia, práca v systéme Scoro);
  • Komunikovať s externými dodávateľmi;
  • Aktívne spolupracovať s kreatívnym oddelením, zadávať, plánovať a zodpovedať za načas dodané výstupy;
  • Na dennej a týždňovej báze pripravovať statusy o aktívnych joboch, vedenie evidencie o všetkých zverených klientoch;

Požadavky

Čo od teba očakávame?:

  • Skúsenosť s accountingom/project manažmentom min. 2 roky;
  • Vieš pracovať v dynamickom prostredí, nečakaná situácia ťa nevykolají;
  • Hľadáš vždy efektívne riešenia;
  • Si zodpovedný a máš výborný timemanažment;
  • Si priebojný a nebojíš sa opýtať na čokoľvek čo ti nie je jasné;
  • Si proklientsky orientovaný;
  • Si proaktívny;

Nabízíme

Čo ti ponúkame?:

  • Prácu na komunikácií pre zaujímavých klientov;
  • Office v centre mesta;
  • Na mieru šité personalizované benefity & klientské benefity;
  • Super vyladený tím kolegov;
  • Vlastné interné konferencie so zaujímavými speakrami;
  • Vzdelávanie interné a externé;
  • Práca so skúsenými odborníkmi, od ktorých sa môžeš neustále učiť;
  • Teambuildingy a spoločné mimoagentúrne stretnutia "na pive";

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top