Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ŠPERKY

Web Developer pre e-shop

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1600 — 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno08.05.2023

Náplň práce

Navrhovanie, vytváranie a údržba webových stránok a aplikácií spoločnosti.
Spolupráca s tímom na vývoji nových projektov a vylepšovaní existujúcich.
Komunikácia s kolegami ohľadom potrieb a požiadaviek.
Optimalizácia webových stránok a aplikácií pre najlepší možný výkon a používateľskú skúsenosť.
Implementácia bezpečnostných opatrení a dodržiavanie najlepších postupov.

Požadavky

Pokročilé znalosti v SQL, JavaScript, CSS a PHP.
Minimálne 2 roky skúseností vo vývoji webových stránok a aplikácií.
Skúsenosti s prácou v tíme a schopnosť efektívne komunikovať s kolegami.
Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým technológiám a postupom.
Detailne zameraný, zodpovedný a samostatne pracujúci kandidát.

Nabízíme

Práca na dohodu (TPP) alebo pre freelancera na zmluvu.
Práca na diaľku s flexibilným pracovným časom.
Zaškolenie a podpora od skúsených kolegov.
Príležitosť pracovať na inovatívnych a rozmanitých projektoch.
Motivačný platový balík a príležitosti na osobný a profesionálny rast.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top