Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Starmedia Co.

Media & Data Analyst

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

Úroveň

Přidáno30.10.2020

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • Okrem rannej kávy so svojimi kolegami z Client servisu a Planningu & Buyingu pripravuješ výstupy pre strategické plánovanie médii.
  • Spracovávaš dáta z prieskumov a pripravuješ výstupy z lokálnych aj sieťových nástrojov, ktoré ti agentúra ponúka.
  • Budeš vizualizovať dáta v Tableau / Power BI. Ak to ešte nevieš, tak ťa to naučíme!
  • Určite sa stretneš aj s analýzami nad MML dátami – charakteristika cieľových skupín, sledovanie médií, výpočet reachov pre naplánovanú kampaň.
  • Budeš spracovávať výdavky do reklamy a pravidelný reporting pre klientov.
  • Budeš analyzovať TV sledovanosť relácií a spotov, pripravovať post buys, predikcie afinít a reachov pre naplánované kampane, počítať day part splity a skupinové TV spilty a internetovú návštevnosť podľa dát IABmonitoru.
  • Dôležitou súčasťou tvojej práce bude aj analýza pre strategické plánovanie TV kampaní.
  • Potom prídu aj špeciálky, ktorými Ťa vždy rád prekvapí tvoj nadriadený.
  • Nakoniec už zostáva len pravidelné vypracovávanie ad-hoc reportov.

Požadavky

Technické skills:

  • Ovládaš prácu so softwarmi ako Excel, SQL, Media Office (Data Analyzer, Medplan), Lerach sw (Fenix, Kiwi, Golem, Mamut , Yetti), AdexspotXL, Gemius Explorer. Okrem nich si časom potykáš aj s Admetrom.
  • Máš skúsenosti s vizualizáciou dát v programoch Power BI alebo Tableau (alebo sa chceš a vieš rýchlo učiť).
  • Máš aspoň základnú skúsenosť s predikovaním awareness a analýz (sledovanosť, výpočet cross-media reachov) nad admeter dátami.
  • Rád a aktívne sa podieľaš na vývoji interných analytických nástrojov, ktoré raz dobyjú svet.

Osobnostné skills a iné:

  • Si samostatný a  zodpovedný bežec a tak pristupuješ aj k práci. Zároveň však máš aj team spirit!
  • Si odolný/á voči stresu (nezľakneš sa zlého feedbacku alebo veľkého množstva práce).
  • Máš dobrý focus na detail a vieš si efektívne zadeliť a prioritizovať prácu.
  • Prechovávaš lásku k dátam, hľadáš nové riešenia a prístup k zadaniam.
  • Insight je v dátach základ!
  • Si šikovný/á prezentátor a nebojíš sa postaviť pred klienta a prezentovať svoje nápady a riešenia.
  • Si ochotný/á sa ďalej vzdelávať a rozvíjať svoje technické, analytické a dátové skills.
  • Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) a nemáš problém ho v práci využiť.

Nabízíme

  • 20 rokov skúseností, medzinárodné know-how.
  • Super kolegov a tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta.
  • Možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group (WLB, Socialist, Leopard Production, Digitask, Data Science) a všetkáho, čo je s tým spojené!
  • Príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo Ti už ide.
  • Starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja.
  • Legendárne agentúrne akcie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny