Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Starmedia

Digital Performance Specialists

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno17.02.2023

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • analýza, plánovanie a nákup digitálnych médií, formátov obsahu a príležitostí;
  • samostatné vedenie online projektov a online zadaní na zverených klientoch;
  • dosahovanie stanovených KPI´s pri kampaňových zadaniach na zverených klientoch;
  • manažovanie a koordinácia kampaní na dennej báze (PPC, Programmatic, buying RTB - e.g. Mega Business Manager, Google Ads, Adform, DV360, Twitter, Reddit, Snap etc.);
  • správa 3rd party tracking, ad verification systémov;
  • práca s attribution systémami vrátane S2S tracking vyhodnocovania dát (post iOS14 éra);
  • analýza návštevnosti webu (Google Analytics 4, Adobe Analytics);
  • tvorba benchmarkov z realizovaných kampaní a získaných dát s cieľom tvorby odporúčaní a cieľov do budúcich kampaní/projektov.

Požadavky

Hľadáme práve teba, ak:

  • V rovine skúseného koordinátora vieš kampane správne cieliť, nastaviť, naplánovať a nasadiť , počas ich priebehu korigovať a po ich skončení vyhodnocovať a navrhovať zlepšenia.
  • Už aspoň 2 roky sa hráš na rovnakom piesočku v oblasti digitálu a performance marketingu, ideálne v mediálnej či digitálnej agentúre.
  • Máš strategické myslenie a nebojíš sa ho pri práci používať.
  • New bizz vnímaš ako príjemnú zmenu zo stereotypu.
  • Si super zbehlý/á vo výkonnostnom marketingu.
  • Máš dokonalý prehľad v médiách a v digitálnych trendoch (nie je to len o práci ale je to tvoj lifestyle).
  • Rád/a sleduješ trendy a pretavuješ ich do svojej práce.
  • Si samostatný/á a máš zodpovedný prístup k práci, svoj čas využívaš efektívne.
  • Ovládaš anglický jazyk (slovom aj písmom) na pokročilej / plynulej úrovni.
  • Máš dokonalý time management.

Nabízíme

  • 20 rokov skúseností, medzinárodné know-how;
  • seniorný tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta;
  • možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group a pričuchnúť ku cross-agentúrnym projektom v rámci našej kreatívnej, dátovej alebo produkčnej agentúry (Wiktor Leo Burnett, Socialists, Leopard Production, Data on Steroids, DataConcept);
  • príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo ti už ide;
  • účasť na konferenciách, workshopoch, školeniach;
  • starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja;
  • benefitný systém formou caffetérie;
  • aktraktívne finančné bonusy;

Články z magazínu

Zobrazit všechny