Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Stella Digit

PHP Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat1000 — 3200 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno05.03.2023

🚀 Sme digitálna agentúra Stella Digit a našim klientom pomáhame expandovať naprieč digitálnym vesmírom

Náplň práce

Do nášho Stella Digit tímu astronautov hľadáme nového člena posádky, vo forme mid/senior PHP developera.

Na starosť dostaneš náš interný projekt, stavaný na PHP symfony, ideálne interne, no ak preukážeš, že si schopný vieme sa dohodnúť aj flexibilnejšie a samozrejme máme kopec ďalšej práce vo forme webových aplikácií, e-shopov a pár drobných prezenčných webov pre menších, aj väčších klientov.

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • self made developer
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • Informačné technológie
  • Mediamatika
  • Informatika

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • PHP - Pokročilý
  • SQL - Pokročilý
  • HTML&CSS - Pokročilý
  • JavaScript - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Analytické myslenie
  • Agilná komunikácia
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Chuť učiť sa nové technológie

Nabízíme

Sme mladá digitálna agentúra zameraná na tvorbu webových stránok, je nás približne 10 a chceme ďalej napredovať v digitálnom svete. Ako správny punkáči ponúkame neformálne pracovné prostredie, akčný kolektív, kalčeto, playstation, pár firemných psíkov, office v centre mesta v Žiline - sem tam akčéjši piatoček ;) Nezabúdame ani na must have:

  • Hommeoffice / Sick Days
  • Teambuilding akcie (plánované aj neplánované)
  • Coffe machine
  • Vzdelávanie - zakúpime ti kurz, ktorí ťa zaujíma a posunie ďalej.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top